Zamknij
REKLAMA

Nie było czasu na nudę

11:54, 27.07.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Futsal Gostyn

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w półkoloniach "Wakacje z Futsalem", zapamiętają je na długo. Dzieciaki spędzały czas głównie na zajęciach sportowo-piłkarskich, ale największą atrakcją była dla nich wizyta na stadionie poznańskiego Lecha.

Stowarzyszenie Gostyński Futsal przy wsparciu samorządów zorganizowało półkolonie dla dzieci z gminy Gostyń. Grupa około 20 maluchów doskonale bawiła się na zajęciach sportowo-piłkarskich, korzystała z kręgielni, basenu i gostyńskiego kina. Największą atrakcją był jednak wyjazd na stadion Lecha Poznań. - Odbyła się wycieczka do Poznania, gdzie najważniejszym punktem była wizyta i zwiedzanie stadionu Lecha. Dzieci zobaczyły szatnie, loże, trybuny, ławki rezerwowych, boisko, poznały historię i tradycje poznańskiego klubu. Zadawały przy tym liczne pytania przewodnikowi, który udzielał im wyczerpujących odpowiedzi - relacjonuje Mateusz Matysiak ze Stowarzyszenia Gostyński Futsal.

Półkolonie nadzorowało Kuratorium Oświaty i gostyński Sanepid. Organizatorem wypoczynku było Stowarzyszenie Gostyński Futsal, które otrzymało pomoc od gminy Gostyń i samorządu powiatowego.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone