Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Powiat, dodano: 24 kwietnia 2017

Zostało niewiele czasu

Dobiega końca gorący okres rozliczeń z fiskusem. Dla większości z nas będzie to długi weekend, dla innych normalny dzień pracy. Gostyński Urząd Skarbowy będzie czynny dla wszystkich tych, którzy będą chcieli złożyć zeznanie podatkowe za 2016 rok.  

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyniu przypomina, że w dniu 02 maja mija termin skłądania zeznanń podatkowych za 2016 rok. Pomimo, że decyzją Szefa Kancelarii Prezesa rady Ministrów, dzień ten jest wolny do pracy dla pracowników Krajowej Administracji Skarbowej, to Urząd Skarbowy w Gostyniu będzie otwerty, ale wyłacznei dla podatnikó chcących złożyć zeznanie podatowe. - Obowiązek złożenia zeznania podatkowego można wypełnić również przesyłając wypełnione wypełnione zeznanie w ww. Terminie za pośrednictwem poczty polskiej lub droga internetową. - informuje Arkadiusz Maćkowiak, naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyniu. Szczegółowe informacje można znaleźć an stronie: http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje.
Ponieważ w dniu 02 maja 2017 roku funkcjonowanie Urzędu Skarbowego w Gostyniu zostanie  ograniczone wyłącznie do odbierania zeznań podatkowych, Urząd w pełnym zakresie obsługiwanych spraw będzie czynny w sobotę 13 maja. Dodatkowo w dniach 27-28 roku czas pracy urzędu wydłużony będzie do godziny 18.00.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyniu przypomina, że w dniu 2 maja mija termin składania zeznań podatkowych za 2016 rok. Tego dnia Urząd Skarbowy w Gostyniu będzie otwarty, ale wyłącznie dla osób chcących złożyć zeznanie podatkowe. - Obowiązek złożenia zeznania podatkowego można spełnić również, wysyłając wypełnione zeznanie w ww. terminie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub drogą internetową - informuje Arkadiusz Maćkowiak, naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyniu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje.

W dniach 27-28 kwietnia 2017 roku czas pracy urzędu wydłużony będzie do godziny 18.00, jednak po godzinie 15.30 przyjmowane będą wyłącznie zeznania podatkowe.

Ponieważ w dniu 2 maja br. funkcjonowanie Urzędu Skarbowego w Gostyniu zostanie ograniczone wyłącznie do odbierania zeznań podatkowych, urząd w pełnym zakresie obsługiwanych spraw będzie czynny w sobotę 13 maja. 

MiS

Czytaj również

Komentarze (4)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez podatnik, w dniu 2017-04-24 20:33:46

Czy urzędnicy US w Gostyniu dorabiający na lewo tez są zobowiązani do rzetelnego złożenia pit? Jakoś wątpię by to zrobili.

Dodane przez jo, w dniu 2017-04-25 08:49:14

Globus :)

Dodane przez Fred, w dniu 2017-04-25 09:00:34

Do podatnika Nie licz bo tobie policzą .

Dodane przez wp, w dniu 2017-04-25 09:14:55

Nie oceniaj a nie będziesz oceniany.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Powerbank
35 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE PUMA
120 PLN 179 PLN
Oprawa damska
Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN