Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Materiał promocyjny, dodano: 10 lipca 2017

Znajomi nie dowierzali, że ten proces się powiedzie

Pan Dominik schudł 23 kg z pomocą dietetyka Naturhouse w Gostyniu. Jak ocenia swoją kurację w Naturhouse? Zadaliśmy mu kilka pytań...

Co Pana skłoniło do podjęcia kuracji z Naturhouse?

Do podjęcia decyzji o kuracji w Naturhouse przyczyniły się cyfry zrzuconych kilogramów w witrynie gabinetu Pani Dominiki Niwczyk, które ciągle przybywały.

Czy podejmował Pan wcześniej próby walki ze zbędnymi kilogramami? Jeśli tak, to jak one wyglądały i czy kończyły się sukcesem?

Za sobą miałem juz kilka prób podejmowania rożnych diet,

lecz nie przynosiły one oczekiwanych rezultatów. To szybko zniechęcało mnie do walki ze zbędnymi kilogramami, tak więc nie można tego uznać za jakikolwiek sukces - a wręcz przeciwnie.

Czy dieta Naturhouse spełniła Pana oczekiwania?

Dieta Naturhouse, prowadzona przy współpracy z dietetyk Panią Dominiką przerodziła się w zaskakujący efekt utraconych kilogramów jak i centymetrów.

Jak Pan wspomina cały proces odchudzania ? Miał Pan na diecie jakieś problemy, z czymś sobie nie radził?

Proces odchudzania w Naturhouse to ciągłe 
zaskoczenia z braku pojawiania się problemów, z którymi bym sobie nie poradził.

Czy w diecie było coś co przysporzyło mi większy trud? Myślę ze nie, chyba ze problemem można nazwać niedowierzanie ze spadających kilogramów na każdej wizycie.

Jak wśród znajomych i rodziny przyjął się Pana nowy wizerunek?

Znajomi nie dowierzali, ze ten proces się powiedzie, lecz dzisiaj są bardzo mile zaskoczeni.

Co zmieniły do tej pory w Pana życiu stracone kilogramy?

Utrata kilogramów spowodowała, ze mogę przede wszystkim biegać w  zawodach sportowych, co bardzo lubię.

Teraz biorę udział w rożnych zawodach jak i festynach np. Rydzyna, Niechlów, Żnin, Leszno(02.07.2017), Leszno -  ćwierć maraton w sierpniu.

Jakie miałby Pan rady dla osób, które mają problem z nadwagą/otyłością lub po prostu chciałyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów np. przed wakacjami ? 

Są to proste rady - aby się nie wahali przekroczyć progu gabinetu Naturhouse i umówili z Panią Dominiką na wizytę, a przed wakacjami na pewno tych kilogramów i centymetrów  będzie o wiele mniej, co  doda odwagi, aby wyjść na plażę bez niepotrzebnych kompleksów. 


Dietetyk Naturhouse w Gostyniu Pani Dominika Niwczyk opowiada na czym polegają kuracje w Naturhouse. 

"Osobom chętnym podjęcia się kuracji w Naturhouse oferujemy:

CYKLICZNĄ OPIEKĘ DIETETYKA : Cotygodniową opiekę dietetyka, podpartą wizytami kontrolnymi. Dzięki regularnym spotkaniom, osoba która podjęła się kuracji stale utrzymuje motywację na jednakowym poziomie, ponieważ wie że za tydzień znowu stanie na wadze, a to najbardziej motywuje do dalszego, systematycznego trzymania diety.

DIETĘ: Odpowiednio dopasowaną dietę pod kątem danej osoby. Pod uwagę brany jest m.in. problem z którym dana osoba do nas przyszła (nadwaga/niedowaga/cellulit/za wysoki cholesterol itp.). Oczywiście bardzo ważne w tym elemencie jest również uwzględnienie płci oraz wieku danej osoby, a także trybu życia jaki prowadzi.

SUPLEMENTACJĘ: Ostatnim elementem, który bardzo mocno wspomaga też cały proces kuracji w Naturhouse to indywidualnie dopasowana suplementacja pod kątem danej osoby. Nasze suplementy to kompleks naturalnych wyciągów z ziół, warzyw oraz owoców, które w naturalny sposób wspomagają proces walki np. ze zbędnymi kilogramami (wspomagają spadek tkanki tłuszczowej/wody metabolicznej), ujędrniają naszą skórę/ obniżają cholesterol itp. . 

Proces odchudzania/przybierania na wadze, podzielony jest na 2 etapy:

I  Utrata kilogramów/przybieranie na wadze

II Stabilizacja (aby utrzymać wagę docelową i zapobiec efektowi jo-jo)"

Umów się na bezpłatną konsultację

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy taka metoda Ci odpowiada, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, a także przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego oceni Twój dotychczasowy sposób żywienia, odnajdzie przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne, a przede wszystkim zdrowe rozwiązanie. Nie musisz kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.

Wystarczy zadzwonić, odwiedzić centrum Naturhouse w Gostyniu lub umówić się on-line klikając w poniższy przycisk

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Gostyniu 
ul. Witosa 18, 63-800 Gostyń
tel. 538 358 044
e-mail: gostyn@naturhouse-polska.com 

 

 

 

Materiał promocyjny

Czytaj również

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Ramka HOME
15 PLN
Organizer do samochodu
25 PLN
Buty dziecięce
139,99 PLN 179,99 PLN
Oprawa damska
Słuchawka BT Samsung
49 PLN
OBUWIE MĘSKIE ZX
189 PLN 279 PLN
Suplementy diety dla sportowców