Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Na sygnale, dodano: 02 stycznia 2017

Zapalił się dach

Dwa zastępy straży pożarnej gasiły pożar w Strzelcach Wielkich. Zapaliła się drewniana konstrukcja dachu znajdująca się tuż nad kotłownią. Pożar nie był dużych rozmiarów. W porę został zauważony i ugaszony.

Kilka minut po godz. 13:00 dyżurny KP PSP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w Strzelcach Wielkich, w gminie Piaski. Doszo tam do pożaru dachu w jednej z firm. - Zapaleniu uległa drewniana konstrukcja i pokrycie z blachy. - mówił st.kpt. Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu. Trwa ustalanie przyczyn pożaru. - Niewykluczone, że elementy dotykały w jakimś miejscu części komina, mimo że jest ocieplony. Być może zajęło się to od wnętrza kotłowni. W momencie przyjazdu było mocne zadymienie od strony dachu. - tłumaczył st. kpt. Michał Pohl.
Strażacy ugasili i rozberali część dachu. - Na szczęści nie był to pożar użych rozmiarów. Szybko został zauważony i zgłoszony. - dodaje st.kpt. Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu.

W poniedziałek 2 stycznia kilka minut po godz. 13:00 dyżurny KP PSP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w Strzelcach Wielkich w gminie Piaski. Doszło tam do pożaru dachu w jednej z firm. - Zapaleniu uległa drewniana konstrukcja i pokrycie z blachy - mówił st. kpt. Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu. Trwa ustalanie przyczyn pożaru. - Niewykluczone, że elementy dotykały w jakimś miejscu części komina, mimo że jest ocieplony. Być może zajęło się to od wnętrza kotłowni. W momencie przyjazdu było mocne zadymienie od strony dachu - tłumaczył st. kpt. Michał Pohl.

Strażacy ugasili i rozebrali część dachu. - Na szczęście nie był to pożar dużych rozmiarów. Szybko został zauważony i zgłoszony - dodaje st. kpt. Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu. W akcji udział brały dwa zastępy - PSP Gostyń i OSP Piaski.

MiS

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
299 PLN 349 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
180 PLN 249 PLN
Oprawa damska
Koszulka damska Adidas
74 PLN 99 PLN
OBUWIE DAMSKIE REEBOK
199 PLN 259 PLN