Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 11 lipca 2017

Wójt unieważnił postępowanie

Budowa bieżni i skoczni w dal przy szkole w Pępowie stanęła pod znakiem zapytania. W ogłoszonym przez gminę przetargu na tę inwestycję nie wystartowała ani jedna firma. Wójt unieważnił więc postępowanie.

Plan budowy bieżni i skoczni zakładał, że samorząd Pępowa wyda na ten cel około 160 tysięcy złotych. Za te pieniądze na terenie szkolnym miała powstać nowa bieżnia i tak zwana rozbieżnia o nawierzchni poliuretanowej. Jej planowana powierzchnia to prawie 550 metrów kwadratowych. Obok nich projekt przewidywał także budowę skoczni w dal o powierzchni blisko 20 metrów kwadratowych. Przetarg ogłoszono w czerwcu, a otwarcie ofert zaplanowano kilka dni temu. Okazało się jednak, że inwestycja staje pod znakiem zapytania.

- W wyznaczonym terminie do 7 lipca 2017 roku nie wpłynęła żadna oferta. Uznać więc należy, że zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania – poinformował wójt Pępowa Stanisław Krysicki.

Pierwotnie termin zakończenia inwestycji planowany był na połowę września. Teraz nie jest jasne, czy samorząd w ogóle podejmie się organizacji ponownego przetargu i w jakim terminie. Większość prac planowana była bowiem na okres wakacyjny, wolny od szkolnych zajęć.

(m)

Czytaj również

Komentarze (1)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Bardzo lojalny obywatel, w dniu 2017-07-12 10:20:20

o kurczę

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawy męskie
Blaty kuchenne
Oprawa damska
Blaty łazienkowe
Oprawa damska