Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pod patronatem Gostyn24, dodano: 25 października 2016

Wkrótce kolejna Gala Sportów Walki

Solidną dawkę sportowych emocji chce ponownie zafundować mieszkańcom Gostynia klub Sporty Walki Gostyń. Już za dwa tygodnie kolejna Gala Sportów Walki. Zobaczymy czternaście pojedynków w tym mecz bokserski Polska - Norwegia. Po raz pierwszy wszystkie walki odbędą się w pełnowymiarowym klatkoringu.

Dwunasta Gala Sportów Walki "GSW" zbliża się wielkimi krokami. Już 12 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu miłośnicy nieco ostrzejszych sportowych wrażeń będą mogli obejrzeć trzynaście pojedynków - trzy w formule K1 i pięć MMA, natomiast w boksie 6 walk. Co więcej w Gostyniu zadebiutuje pełnowymiarowy klatko ring, w którym zmierzy się dwudziestu ośmiu zawodników. Czterech z nich to reprezentanci Klubu Sporty Walki Gostyń - Przemysław Sikora, Tobiasz Żalik, Karoł Łapawa, brązowy medalista Mistrzostw Polski oraz Klaudia Budasz, również złota medalistka Mistrzostw Polski. 
Ponadto na Gali wystąpi bardzo dobrze znany gostyńskiej publiczności i nie tylko były zawodnik Klubu Sporty Walki Gostyń, a obecnie reprezentujący federację "KSW" Jędrzej "Wałujew" Maćkowiak  z Ankos MMA Poznań. - Obdarzony fantastycznymi warunkami fizycznymi, pochodzący z Rawicza "Walujew", uchodzi za największy talent wagi ciężkiej polskiego MMA. 12 listopada w na pewno ważnym dla swojej kariery miejscu, znów zaprezentuje swoje fantastyczne umiejętności! Starcie na dystansie 3x5 minut. - zapowiada Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu SWG. - Zobaczymy też Marcina Górala (Wrestler24 / Strefa Walki Krotoszyn). Zawodnik ten jest brązowym medalistą Mistrzostw Polski w BJJ 2015, złotym medalistą turnieju Winter Open 2015 oraz złotym medalistą Pucharu Polski No GI Jiu-Jitsu Luboń 2015.Wystąpi na GSW po raz czwarty. - dodaje prezes SWG Gostyń.
Pozostałe walki stoczą: Sebastian Jaroński reprezentant klubu Hells Team Koło, który wystąpi w walce MMA w kat. 77kg. Po raz drugi również w formule MMA wystąpią: Sebstian Rajewski - Ankos MMA/ Rajewski Team oraz Łukasz Klepacki - Muay Thai Jarocin.
W walce bokserskiej, w kategorii 81kg zobaczyć będzie można Pawła Cieciorę - Szamotuły Boxing Team. Kolejna walka, to gratka dla fanów MMA z pobliskiego Leszna. W kategorii do 84kg wystąpi bowiem Dagomir Zimmer - MMA Warriors Leszno. Zawodnik ten stoczył kilkanaście walk amatorskich (bilans 12-3) oraz jedną - wygraną walkę zawodową. Dalej Kamil Lamprycht - Zenith Vera Łódź/ Hells Team Koło, który wystąpi w walce MMA, w kategorii 70kg. Zawodnik stoczył dotychczas trzy zawodowe walki. W walce MMA, kategorii 77kg zobaczymy Kamila Szymańskiego - MMA Warriors Leszno. "Orzeł" legitymuje się zawodowym rekordem 4-1, a swoje pojedynki rozstrzygał w parterze, dwukrotnie przez duszenie zza pleców, jak i w stójce. Jego występ, to gwarancja ringowej wojny, czyli tego, co kibice lubią najbardziej. 
W starciu bokserskim wystąpi też Krystian Romel - Sporty Walki Piła, czyli aktualny Mistrz Polski Juniorów, a w walce K1 Tomasz Przybylski - Kick-Boxing Club Ostrów Wielkopolski. Kolejnym zawodnikiem będzie doświadczony zawodnik z Konina Robert Adamczyk - Shooters MMA Konin. Dalej Mariusz Łatacz - Szamotuły Boxing Team, który wystąpi w walce bokserskiej  kategorii do 91kg oraz Marcin "Huragan" Kwiatkowski - SFK Poznań, który wystąpi w walce K1, kategorii 91kg. Zobaczymy również Krystiana Bogaleckiego - Grappler Grudziądz, który da występ walki MMA kategorii 77kg oraz Pawła Mularczyka - MMA Devil Międzychód.
Bilety na "GSW 12" są do nabycia w sklepie sportowym SOS w Bricomarche , oraz barze Texas na rynku. Ich ceny uzależnione są od miejsca i w związku z tym podzielone są na 3 strefy. Strefa niebieska - trybuna stojąca - 35 zł, strefa zielona - trybuna siedząca - 60 zł, strefa czerwona - miejsca siedzące wokół oktagonu - 55 zł. Ilość miejsc jest ograniczona! Informacje na temat gali można śledzić na bieżąco na Facebooku.
Szykuje się zatem wieczór pełen wrażeń. Redakcja portalu Gostyn24.pl i Tygodnika Lokalnego Gostyn24, która od początku patronuje imprezie, będzie i tym razem na bieżąco informować o wszystkim, co się dzieje. Będziemy też obecni na samej gali, na którą już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy!

Dwunasta Gala Sportów Walki "GSW" zbliża się wielkimi krokami. Już 12 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu miłośnicy nieco ostrzejszych sportowych wrażeń będą mogli obejrzeć trzynaście pojedynków - trzy w formule K1 i pięć MMA, natomiast w boksie 6 walk. Co więcej w Gostyniu zadebiutuje pełnowymiarowy klatkoring, w którym zmierzy się dwudziestu ośmiu zawodników. Czterech z nich to reprezentanci Klubu Sporty Walki Gostyń - Przemysław Sikora, Tobiasz Żalik, Karoł Łapawa - brązowy medalista mistrzostw Polski oraz Klaudia Budasz, również złota medalistka mistrzostw Polski. 

Ponadto na gali wystąpi bardzo dobrze znany gostyńskiej publiczności i nie tylko były zawodnik Klubu Sporty Walki Gostyń, obecnie reprezentujący federację "KSW" Jędrzej "Wałujew" Maćkowiak  z Ankos MMA Poznań. - Obdarzony fantastycznymi warunkami fizycznymi, pochodzący z Rawicza "Walujew" uchodzi za największy talent wagi ciężkiej polskiego MMA. 12 listopada w ważnym na pewno dla swojej kariery miejscu znów zaprezentuje swoje fantastyczne umiejętności! Starcie na dystansie 3x5 minut - zapowiada Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu SWG. - Zobaczymy też Marcina Górala (Wrestler24 / Strefa Walki Krotoszyn). Zawodnik ten jest brązowym medalistą Mistrzostw Polski w BJJ 2015, złotym medalistą turnieju Winter Open 2015 oraz złotym medalistą Pucharu Polski No GI Jiu-Jitsu Luboń 2015.Wystąpi na GSW po raz czwarty - dodaje prezes SWG Gostyń.

Pozostałe walki stoczą: Sebastian Jaroński - reprezentant klubu Hells Team Koło, który wystąpi w walce MMA w kat. 77kg. Po raz drugi również w formule MMA wystąpią: Sebastian Rajewski (Ankos MMA/ Rajewski Team) oraz Łukasz Klepacki (Muay Thai Jarocin).

W walce bokserskiej, w kategorii 81kg zobaczyć będzie można Pawła Cieciorę (Szamotuły Boxing Team). Kolejna walka to gratka dla fanów MMA z pobliskiego Leszna. W kategorii do 84 kg wystąpi bowiem Dagomir Zimmer (MMA Warriors Leszno). Zawodnik ten stoczył kilkanaście walk amatorskich (bilans 12-3) oraz jedną wygraną walkę zawodową. Dalej Kamil Lamprycht (Zenith Vera Łódź/ Hells Team Koło), który wystąpi w walce MMA, w kategorii 70 kg. Zawodnik stoczył dotychczas trzy zawodowe walki. W walce MMA w kategorii 77 kg zobaczymy Kamila Szymańskiego (MMA Warriors Leszno). "Orzeł" legitymuje się zawodowym rekordem 4-1, a swoje pojedynki rozstrzygał w parterze, dwukrotnie przez duszenie zza pleców, jak i w stójce. Jego występ to gwarancja ringowej wojny, czyli tego, co kibice lubią najbardziej. 

W starciu bokserskim wystąpi też Krystian Romel (Sporty Walki Piła), czyli aktualny mistrz Polski juniorów, a w walce K1 Tomasz Przybylski (Kick-Boxing Club Ostrów Wielkopolski). Kolejnym zawodnikiem będzie doświadczony zawodnik z Konina Robert Adamczyk (Shooters MMA Konin). Dalej Mariusz Łatacz (Szamotuły Boxing Team), który wystąpi w walce bokserskiej  kategorii do 91 kg oraz Marcin "Huragan" Kwiatkowski (SFK Poznań), który wystąpi w walce K1 w kategorii 91 kg. Zobaczymy również Krystiana Bogaleckiego (Grappler Grudziądz), który da występ walki MMA w kategorii 77 kg oraz Pawła Mularczyka (MMA Devil Międzychód).

Bilety na "GSW 12" są do nabycia w sklepie sportowym SOS w Bricomarche oraz w barze Texas na rynku. Ich ceny uzależnione są od miejsca i w związku z tym podzielone są na 3 strefy. Strefa niebieska - trybuna stojąca - 35 zł, strefa zielona - trybuna siedząca - 60 zł, strefa czerwona - miejsca siedzące wokół oktagonu - 55 zł. Ilość miejsc jest ograniczona! Informacje na temat gali można śledzić na bieżąco na Facebooku.

Szykuje się zatem wieczór pełen wrażeń. Redakcja portalu Gostyn24.pl i Gazety Gostyńskiej, która od początku patronuje imprezie, będzie i tym razem na bieżąco informować o wszystkim, co się dzieje. Będziemy też obecni na samej gali, na którą już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy!

ŻaR

Czytaj również

Komentarze (6)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Konik, w dniu 2016-10-25 18:51:38

Ciekawa karta walk!

Dodane przez J, w dniu 2016-10-25 19:44:31

sport ..ludzie....! brak słów !

Dodane przez Mateusz, w dniu 2016-10-25 23:45:41

zapowiada się najlepsza gala z dotychczasowych :) bilety juz kupione:)

Dodane przez sdc, w dniu 2016-10-26 06:12:53

siksa wpiernicz

Dodane przez Ja, w dniu 2016-10-26 09:27:30

uuuu zapowiada się naprawdę interesująco!!!!!

Dodane przez Olek, w dniu 2016-10-26 19:51:48

Biedne te dzieci i Ci starsi. Trzeba ich bardzo żałować. Takie cele w życiu. Potem tylko podstawowa wypłata, 500 plus...gdzie tu ambicje?

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE MĘSKIE REEBOK
219 PLN 279 PLN
Eva Minge
Oprawa damska
Oprawa damska
Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN
Kiełbasa krakowska sucha
22,99 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN