Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 17 lipca 2017

Walczyli o Złote Widły

Sześć kilogramów ryb udało się złowić zwycięzcom rodzinnych, otwartych zawodów wędkarskich w Pępowie. Trofeum jak co roku były Złote Widły Sołtysa. Do zmagań stanęło 20 dwuosobowych ekip.

Zmagania na zbiorniku cegielni w Pępowie są już tradycją. - Celem jest integracja i rodzinna zabawa. Stąd pomysł, by zmagania toczyły się pomiędzy dwuosobowymi ekipami. W tym roku było ich dwadzieścia, a połowy zaczęły się po południu – mówi Jacek Śląski z pępowskiego koła PZW, organizatora imprezy.

Walka toczyła się o nagrody rzeczowe, ale najważniejszym trofeum były jak co roku Złote Widły Sołtysa. W tym roku przypadły one Alicji i Jarosławowi Dwornikom. - Udało im się złapać sześć kilogramów ryb, co jest bardzo dobrym wynikiem – dodaje Jacek Śląski.

Tuż za zwycięzcami uplasowali się Roman i Maciej Łasiccy, Michał Woźniak i Zbigniew Jakubiak, Adam i Joachim Łyszczakowie oraz Norbert Lindner i Mieczysław Michalak.

(m), fot. UG Pępowo

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
180 PLN 249 PLN
Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
Torebka damska
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
299 PLN 349 PLN