Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 17 lipca 2017

Walczyli o Złote Widły

Sześć kilogramów ryb udało się złowić zwycięzcom rodzinnych, otwartych zawodów wędkarskich w Pępowie. Trofeum jak co roku były Złote Widły Sołtysa. Do zmagań stanęło 20 dwuosobowych ekip.

Zmagania na zbiorniku cegielni w Pępowie są już tradycją. - Celem jest integracja i rodzinna zabawa. Stąd pomysł, by zmagania toczyły się pomiędzy dwuosobowymi ekipami. W tym roku było ich dwadzieścia, a połowy zaczęły się po południu – mówi Jacek Śląski z pępowskiego koła PZW, organizatora imprezy.

Walka toczyła się o nagrody rzeczowe, ale najważniejszym trofeum były jak co roku Złote Widły Sołtysa. W tym roku przypadły one Alicji i Jarosławowi Dwornikom. - Udało im się złapać sześć kilogramów ryb, co jest bardzo dobrym wynikiem – dodaje Jacek Śląski.

Tuż za zwycięzcami uplasowali się Roman i Maciej Łasiccy, Michał Woźniak i Zbigniew Jakubiak, Adam i Joachim Łyszczakowie oraz Norbert Lindner i Mieczysław Michalak.

(m), fot. UG Pępowo

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawy dziecięce
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
Czapka Full Cap
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska