Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 07 lipca 2017

W wakacje coś dla każdego

Oferta Gminnego Ośrodka Kultury na okres wakacyjny jest kierowana do wszystkich mieszkańców Pępowa, bez względu na wiek. Od początku lipca organizowane są więc poranki filmowe, warsztaty kulinarno-językowe, zabawy ruchowe oraz zajęcia aktorsko-filmowe.

Atrakcje wakacyjne w dużej mierze kierowane są do dzieci. To z myślą o nich organizowane są bajkowe poranki. – To cykl filmów animowanych, zarówno nowych, jak i klasyków kina. Dzieci wraz z filmowymi bohaterami będą odkrywać nowe horyzonty, poszerzać słownictwo, uczyć się empatii. Wybieramy historie z największych wytwórni filmowych, rekomendowane przez pedagogów i ludzi kina. Dzieci zobaczą filmy najlepszych producentów, często opierających swe produkcje na najpiękniejszych baśniach. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 10:00 w ,,Klubie na piętrze” i trwają 70-120 minut - wyjaśnia Leszek Żelazny z GOK w Pępowie. W dni robocze od 11.00 do 13.00 w sali gimnastycznej odbywają się też zabawy ruchowe. Ich adresatem są głównie dzieci.

Propozycja skierowana dla dzieci i młodzieży to warsztaty wokalno-językowe. - Na zajęciach wybierzemy się w podróż po krajach Europy, by zapoznać się z najbardziej popularnymi hitami na przestrzeni lat. Dodatkowo na każdym spotkaniu w ramach wstępu odbywać się będzie krótki wykład związany z emisją głosu i aparatem głosowym. Poza tym kładziemy nacisk na poznawanie różnych słówek z każdego zakątka Europy – dodaje Żelazny. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 13:00 w ,,Klubie na piętrze” i trwają do godziny 14:30. Młodzież może wziąć udział w zajęciach aktorsko-filmowych. Kierowane są do osób interesujących się filmem, dziennikarstwem, reportażami, pracą nad nagłośnieniem i oświetleniem.

(m)

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Nakładka słoneczna - polaryzacja i filtr UV
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN
Płyn do prania LANOLINA
10 PLN
Zestaw mebli technorattanowych
399 PLN
Parapety