Dzisiaj jest 25 Czerwca 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Pogorzela, dodano: 07 kwietnia 2017

Uczniowie pilotami dronów

Nie lada gratkę szykuje dla swoich uczniów Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. Dzięki specjalnym projektom będą mogli uczyć się w ramach zajęć między innymi pilotażu dronów. Będą też poznawać tajniki wykorzystania drukarek 3D.

Realizacja dwóch atrakcyjnych programów przez placówkę otwiera przed uczniami duże możliwości. Pozwala na uzyskanie umiejętności bardzo przydatnych choćby na runku pracy.  - Realizację projektów rozpoczynamy już od przyszłego tygodnia. Pierwszy z nich to ,,Technologicznie Gotowi''. Projekt  daje dostęp do bezpłatnych szkoleń z rozszerzonej rzeczywistości. Uczniowie nauczą się tworzyć aplikacje, dodawać obiekty 3D, materiały wideo i audio oraz inne multimedia do płaskich treści z książek czy broszur – mówi dyrektor ZSOiZ w Pogorzeli, Jarosław Adamczak. Ukończenie kursu kończy się dla uczniów certyfikatem potwierdzającym umiejętności z tego zakresu.


Drugą, nie mniej atrakcyjną propozycją, jest projekt ,,Szerokie Perspektywy''.  To cykl szkoleń i warsztatów z zakresu pilotażu dronów. - Po ukończeniu szkolenia uczniowie otrzymają certyfikat umożliwiający podjęcie kursów i egzaminu UAVO, czyli "prawo jazdy" na drona w promocyjnych cenach. Każdy, kto podejmie u nas naukę, będzie miał niepowtarzalną szansę zdobycia umiejętności przyszłości – dodaje dyrektor.

(m)

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Zestaw startowy do soczewek kontaktowych
od 50 zł PLN
Kominki