Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 05 lipca 2017

Trzy drogi za jednym razem

Dwie firmy starają się o zlecenie na przebudowę dróg w Pępowie i Siedlcu. Gmina gotowa jest przeznaczyć na to zadanie ponad 600 tysięcy złotych. Chodzi o kolejny etap modernizacji ul 1 Maja, Promienistej i kilometr drogi w Siedlcu.

Przetarg na modernizację drogi Siedlec - Ludwinowo samorząd ogłosił jeszcze w czerwcu. Inwestycja ma objąć kompleksowo przebudowę aż trzech ulic: 1 Maja w Pępowie - etap II polegający na wykonaniu warstwy ścieralnej jezdni z betonu asfaltowego o powierzchni 2137,50 m2 oraz ułożeniu chodnika z kostki brukowej betonowej o powierzchni 330 m2 oraz przebudowę Promienistej. W ramach tego samego zamówienia ma też zostać przebudowana droga dojazdowa do gruntów rolnych w Siedlcu o długości jednego kilometra.

Do przetargu zgłosiły się dwie firmy. Kościański Infrakom zaproponował blisko 700 tysięcy złotych. Gostyński Drogbud chce za te same prace 632 tysiące złotych. - Obecnie trwa badanie ofert złożonych w przetargu – wyjaśnia Małgorzata Waleńska, podinspektor do spraw rolnictwa, inwestycji i zamówień publicznych Urzędu Gminy w Pępowie.

Wszystko wskazuje, że zwycięzcą przetargu będzie Drogbud. Jego oferta jest bliższa kosztorysowi zaplanowanemu przez gminę. Remont dróg objętych przetargiem ma zostać zakończony do października.

(m)

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
Obuwie męskie Adidas
259 PLN 319 PLN
Kominki
Obuwie damskie Reebok
219 PLN
Nakładka słoneczna - polaryzacja i filtr UV
OBUWIE DAMSKIE ADIDAS
175 PLN 229 PLN