Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Poniec, dodano: 14 lipca 2017

Troje chętnych, zdecydują rozmowy

Trzy osoby starają się o posadę kierowniczą w Ośrodku Pomocy Społecznej w Poniecu. Wszyscy kandydaci spełnili wymogi konkursowe i teraz to rozmowy kwalifikacyjne mają dać odpowiedź, kto zostanie szefem ponieckiego OPS od sierpnia tego roku.

Konkurs na stanowisko kierownika Ośrodku Pomocy Społecznej w Poniecu władze gminy ogłosiły w czerwcu. Powodem jest wola odejścia na emeryturę złożona na ręce burmistrza przez dotychczasową szefową pomocy społecznej Marię Śmigielską.

- Swoje kandydatury na to stanowisko złożyły nam trzy osoby. Możemy w tej chwili powiedzieć, że nie wszystkie pochodzą z terenu naszej gminy, ale cała trójka spełnia wymagania przedstawione w procesie rekrutacji. Dziś komisja konkursowa zawiadomiła zainteresowanych o tym, że zostaną zaproszeni do udziału w indywidualnych rozmowach. To ich wyniki zadecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą konkursu – wyjaśnia Eugeniusz Nowak, wiceburmistrz Ponieca.

Rozmowy zaplanowane zostały na ostatni tydzień lipca. Po nich komisja przedstawi burmistrzowi do akceptacji zwycięską kandydaturę. - Pozwoli nam to płynnie przejąć kierownictwo placówki, bo dotychczasowa kierownik odchodzi na emeryturę z końcem lipca – dodaje E. Nowak.

(m)

Czytaj również

Komentarze (1)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez renulka, w dniu 2017-07-14 15:12:58

Gratuluje super kadry he he he

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Oprawa damska
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
HALÓWKA NIKE
120 PLN 179 PLN
Lampa UV do paznokci
39 PLN
Zestaw mebli technorattanowych
399 PLN