Dzisiaj jest 25 Czerwca 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Na sygnale, dodano: 17 kwietnia 2017

Święta mijają spokojnie

Spokojnie minął pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych w regionie gostyńskim. Policjanci wzywani byli do kilku interwencji. Poza tym nie odnotowano żadnych incydentów drogowych i kryminalnych. Świąteczny dzień okazał się spokojny również dla gostyńskich strażaków. Odnotowali tylko jeden wyjazd do niegroźnego pożaru.

Bez poważniejszych negatywnych wydarzeń upłynął pierwszy dzień świąt Wielkanocnych w powiecie gostyńskim - tak wynika z informacji Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.
- Było w miarę spokojnie. Dziś od rana podobnie. - mówi asp. Karol Jankowski, dyżurny KPP w Gostyniu. Na drogach powiatu gostyńskiego nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji. Nie zanotowano też poważniejszych interwencji, poza kilkoma przypadkami, kiedy policjanci musieli reagować na zbyt głośne zachowanie lub łagodzić nieporozumienia. - Zatrzymano też jednego kierującego rowerem w stanie po użyciu akoholu. - dodaje dyżurny KPP Gostyń. Gostyńscy strazący odnotowlai jeden wyjazd. - W Elżbietkowie, gmina Pogorzela dosżło do pożaru sadzy w kominie. Poza tym spokojnie i bez wezwań. - mówi ognm. Rajewski, dyżurny KP PSP Gostyń.

Bez poważniejszych, negatywnych wydarzeń upłynął pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych w powiecie gostyńskim - tak wynika z informacji Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. - Było w miarę spokojnie. Dziś od rana podobnie - mówi asp. Karol Jankowski, dyżurny KPP w Gostyniu. Na drogach powiatu gostyńskiego nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji. Nie zanotowano też poważniejszych interwencji, poza kilkoma przypadkami, kiedy policjanci musieli reagować na zbyt głośne zachowanie lub łagodzić nieporozumienia. - Zatrzymano też jednego kierującego rowerem w stanie po użyciu alkoholu - dodaje dyżurny KPP Gostyń. Gostyńscy strażacy odnotowali jeden wyjazd. - W Elżbietkowie, gmina Pogorzela, paliła się sadza w kominie. Poza tym spokojnie i bez wezwań - mówi ogn. Eugeniusz Rajewski, dyżurny KP PSP Gostyń.

MiS

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Torebka damska
PLUS, wąż ogrodowy 3/4
75,00 PLN
Torebka damska
HITACHI MŁOTOWIERTARKA DH24PH
549,00 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska