Dzisiaj jest 27 Czerwca 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Gostyń, dodano: 17 maja 2017

Sukces kryminalnych z Gostynia

Kolejny ogromny sukces policjantów z Gostynia. Tym razem swoją wiedzą i umiejętnościami wykazali się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Czteroosobowa załoga zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszą drużynę służby kryminalnej w Wielkopolsce. 

Konkurs przeprowadzono w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W eliminacjach wzięło udział 31 drużyn z komend miejskich i powiatowych województwa wielkopolskiego. Każdy zespół składał się z czterech funkcjonariuszy pionu kryminalnego. W skład drużyny wchodzili policjanci dochodzeniowo-śledczy, operacyjni, technicy kryminalistyczni i funkcjonariusz z tzw. nadzoru nad pracą dochodzeniowo-śledczą. Zmagania trwały kilka godzin. W tym czasie sprawdzano wiedzę teoretyczną i praktyczną policjantów. - Funkcjonariusze napisali test wiedzy, a nastepnie brali udziałą w scenkach, w których liczyła się precyzja wykonania zadania oraz czas. - mówił Sebastian Myszkiewcz, rzecznik KPP w Gostyniu. 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zajęli drugie miejsce w eliminacjach na najlepszą drużynę służby kryminalnej 2017 roku w garnizonie wielkopolskim. To trzeci tak duży sukces gostyńskich policjantów. Jak zapewnia komendant Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zapewniał, że to nie jest przypadek. - Dla nas to jest duży sukces i ogromne wyróżnienie. To trzeci rok z rzędu taki duży sukes, to potwierdza, że nie jest to przypadkowy sukces. Nasi policjanci pracują nad tym, aby doskonalić swoją wiedzę, co przekłada się na wykonywanie jeszcze lepiej swoich czynności. Jeżeli policjant jest mądrzejszy, to i społeczeństwo jest bezpiczniejsze. - komntuje sukces komendant Piotr Gorynia. - W końcu to pierwsze zdobędziemy...Przyjdzie na nas czas. - dodał szef gostyńskiej komendy. 
Zwyciężyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Turku i to ona będzie reprezentować województwo wielkopolskie w zawodach krajowych, gdzie wystartują najlepsze ekipy z wszystkich województw. Trzecie miesjce zajęłą drużyna z KMP w Poznaniu.

Konkurs przeprowadzono w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W eliminacjach wzięło udział 31 drużyn z komend miejskich i powiatowych województwa wielkopolskiego. Każdy zespół składał się z czterech funkcjonariuszy pionu kryminalnego. W skład drużyny wchodzili policjanci dochodzeniowo-śledczy, operacyjni, technicy kryminalistyczni i funkcjonariusz z tzw. nadzoru nad pracą dochodzeniowo-śledczą. Zmagania trwały kilka godzin. W tym czasie sprawdzano wiedzę teoretyczną i praktyczną policjantów. - Funkcjonariusze napisali test wiedzy, a następnie brali udział w scenkach, w których liczyła się precyzja wykonania zadania oraz czas - mówił Sebastian Myszkiewicz, rzecznik KPP w Gostyniu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zajęli drugie miejsce w eliminacjach na najlepszą drużynę służby kryminalnej 2017 roku w garnizonie wielkopolskim. To trzeci tak duży sukces gostyńskich policjantów. Jak zapewnia komendant Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu Piotr Gorynia, to nie jest przypadek. - Dla nas to ogromne wyróżnienie. Trzeci rok z rzędu takie duże osiągnięcie potwierdza, że nie jest to przypadkowy sukces. Nasi policjanci pracują nad tym, aby doskonalić swoją wiedzę, co przekłada się na wykonywanie jeszcze lepiej swoich czynności. Jeżeli policjant jest mądrzejszy, to i społeczeństwo jest bezpieczniejsze - komentuje sukces komendant Piotr Gorynia. - W końcu to pierwsze miejsce zdobędziemy... Przyjdzie na nas czas - dodał szef gostyńskiej komendy.

Zwyciężyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Turku i to ona będzie reprezentować województwo wielkopolskie w zawodach krajowych, gdzie wystartują najlepsze ekipy z wszystkich województw. Trzecie miejsce zajęła drużyna z KMP w Poznaniu.

MiS

 

Czytaj również

Komentarze (7)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Czarna Lukrecja, w dniu 2017-05-17 20:16:42

no no :)

Dodane przez brawo, w dniu 2017-05-17 21:52:02

gratulacje !

Dodane przez obywatel, w dniu 2017-05-17 22:00:12

Sami robią konkursy, a potem się nagradzają, Parodia, Od tego są, idąc za policjanta robisz swoje, To jakby piekarzowi dać medal za to że piecze i poświęca się nocami, Ja zawodu nie wybieram. Jak złodzieja złapie piekarz to wtedy medal, Potem mają być pieniądze w kraju, żal

Dodane przez hmm, w dniu 2017-05-17 22:35:52

obywatel, no Twój tok myślenia mnie przekonuje.To troszkę tak jak nagradzac nauczyciela klas 1-3 że nauczył czytać.

Dodane przez ?????, w dniu 2017-05-18 11:09:25

Dlaczego usunieto 5 komentarz?

Dodane przez Ludi Orlowski, w dniu 2017-05-18 23:47:06

Do policji idą tylko ci co w podstawówce dostawali łupy od wszystkich

Dodane przez Olo, w dniu 2017-05-19 00:30:34

I na niczym nie znajacy sie Patelka

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Obuwie męskie Adidas
259 PLN 319 PLN
Wypożyczalnia narzędzi ogrodowych-glebogryzarka
80,00;/doba / 20,00;/godzina PLN
Oprawa damska
Wąż ogrodowy Magic 30m
35 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska