Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Materiał promocyjny, dodano: 20 czerwca 2017

Rekordowa frekwencja na przedostatnim spotkaniu.

Rekordowa, bo ponad 150-osobowa grupa osób przybyła na przedostatnie spotkanie „Agro z Bankiem”, którego organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Gostyniu oraz firmy z branży rolniczej. 

 

Pomimo niesprzyjającej pogody na przedostatnim spotkaniu „Agro z Bankiem” odbywającym się w Wilkonicach zjawiła się rekordowa liczba uczestników, która liczyła ponad 150 osób. Przybyli goście dowiedzieli się, jak skutecznie pozyskiwać środki na rozwój gospodarstwa oraz o nowych trendach w żywieniu zwierząt i uprawach zaprezentowanych przez firmy Syngenta oraz Lira. Zorganizowane w gminie Pępowo spotkanie było przedostatnim z serii wykładów, które realizowane były w każdej z poszczególnych gmin. Jak zwykle poza dużą porcją wartościowej wiedzy uczestnicy mogli porozmawiać z doradcami oraz skosztować pysznych dań serwowanych z grilla. 
Za tydzień ostatnie, podsumowujące spotkanie „Agro z Bankiem”, na które już dziś zapraszają organizatory. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 24 czerwca w świetlicy wiejskiej w Ziółkowie. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12:00

Pomimo niesprzyjającej pogody na przedostatnim spotkaniu „Agro z Bankiem” odbywającym się w Wilkonicach zjawiła się rekordowa liczba uczestników, która liczyła ponad 150 osób. Przybyli goście dowiedzieli się, jak skutecznie pozyskiwać środki na rozwój gospodarstwa oraz o nowych trendach w żywieniu zwierząt i uprawach zaprezentowanych przez firmy Syngenta oraz Lira.

Zorganizowane w gminie Pępowo spotkanie było przedostatnim z serii wykładów, które realizowane były w każdej z poszczególnych gmin. Jak zwykle poza dużą porcją wartościowej wiedzy uczestnicy mogli porozmawiać z doradcami oraz skosztować pysznych dań serwowanych z grilla. 

Za tydzień ostatnie, podsumowujące spotkanie „Agro z Bankiem”, na które już dziś zapraszają organizatory. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 24 czerwca w świetlicy wiejskiej w Ziółkowie. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12:00

 

Materiał promocyjny

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Lampa UV do paznokci
39 PLN
Szczotka do prostowania włosów
49 PLN
TERMOGENIKI - SPALACZE TŁUSZCZU
Torebka damska
OBUWIE DAMSKIE ADIDAS
175 PLN 229 PLN