Dzisiaj jest 26 Kwietnia 2017, Środa, imieniny obchodzą:


Reklama tematyczna

Poszczególne bloki reklamy tematycznej to wynik doświadczeń i zapotrzebowania zgłaszanych przez naszych partnerów, którzy uznali, że banery linkujące do poszczególnych firm powinny być zamieszczone w tematycznych zakładkach. Z tego względu stworzyliśmy nowy rodzaj reklamy, który pod względem skuteczności i ceny przebija wszystkie nośniki reklamowe dostępne na lokalnym rynku. To bardzo skuteczne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów.

Reklama tematyczna sprzedawana jest w pakiecie łączącym rozbudowaną wizytówkę stworzoną w portalu www.okazje24.com, wraz z ekspozycją towarów i możliwością publikacji własnej gazetki produktowej. Dodatkowo w poszczególnych zakładkach tematycznych proponujemy duży baner wielkości 535x80 px flash lub jpg linkujący do wskazanego adresu.

Oprócz tego klient otrzymuje od nas na czas określony emisję buttona wielkości 360x77 px w portalu ogłoszeń drobnych opłacający jedynie koszt jego produkcji, który wynosi 40 zł netto. flash i 30 zł netto jpg

Jednorazowy koszt wszystkich zabiegów reklamowych w internecie to kwota 1.000 zł netto za cały rok. Dzieląc tę kwotę przez ilość dni w roku wychodzi, że własną stronę internetową z adresem Wirtualnej Galerii Handlowej, duży banner w portalu gostyn24.pl i dwa dodatkowe buttony możecie mieć Państwo za jedyne 2,74 zł netto dziennie.

Patrząc przez pryzmat 3-letnich doświadczeń w reklamie internetowej, proponowana przez nas oferta powinna całkowicie zaspokoić potrzebę reklamy Państwa firmy w obszarze Internetu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej proszę zostawić wiadomość na formularzu, lub napisać na adres reklama@gostyn24.pl, tel; 602 122 702 - Jarek
Przykładowa reklama jpg


mIRAGE.jpg

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Blaty łazienkowe
BLUZA TERMOAKTYWNA KOMPRESYJNA MĘSKA COLDGEAR ARMOUR MOCK UNDER ARMOUR
170zł PLN
Obuwie damskie Reebok
219 PLN
OBUWIE NIKE JUNIOR
198 PLN 239 PLN
PLUS, wąż ogrodowy 3/4
75,00 PLN
TRAMPKI DAMSKIE PUMA
129 PLN 159 PLN
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
180 PLN 249 PLN