Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:


Reklama tematyczna

Poszczególne bloki reklamy tematycznej to wynik doświadczeń i zapotrzebowania zgłaszanych przez naszych partnerów, którzy uznali, że banery linkujące do poszczególnych firm powinny być zamieszczone w tematycznych zakładkach. Z tego względu stworzyliśmy nowy rodzaj reklamy, który pod względem skuteczności i ceny przebija wszystkie nośniki reklamowe dostępne na lokalnym rynku. To bardzo skuteczne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów.

Reklama tematyczna sprzedawana jest w pakiecie łączącym rozbudowaną wizytówkę stworzoną w portalu www.okazje24.com, wraz z ekspozycją towarów i możliwością publikacji własnej gazetki produktowej. Dodatkowo w poszczególnych zakładkach tematycznych proponujemy duży baner wielkości 535x80 px flash lub jpg linkujący do wskazanego adresu.

Oprócz tego klient otrzymuje od nas na czas określony emisję buttona wielkości 360x77 px w portalu ogłoszeń drobnych opłacający jedynie koszt jego produkcji, który wynosi 40 zł netto. flash i 30 zł netto jpg

Jednorazowy koszt wszystkich zabiegów reklamowych w internecie to kwota 1.000 zł netto za cały rok. Dzieląc tę kwotę przez ilość dni w roku wychodzi, że własną stronę internetową z adresem Wirtualnej Galerii Handlowej, duży banner w portalu gostyn24.pl i dwa dodatkowe buttony możecie mieć Państwo za jedyne 2,74 zł netto dziennie.

Patrząc przez pryzmat 3-letnich doświadczeń w reklamie internetowej, proponowana przez nas oferta powinna całkowicie zaspokoić potrzebę reklamy Państwa firmy w obszarze Internetu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej proszę zostawić wiadomość na formularzu, lub napisać na adres reklama@gostyn24.pl, tel; 602 122 702 - Jarek
Przykładowa reklama jpg


mIRAGE.jpg

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Torebka damska
Organizer dla kosmetyczki
18 PLN
Zestaw startowy do soczewek kontaktowych
od 50 zł PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Torebka dasmksa
Kurta damska Nike
89 PLN 159 PLN