Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pod patronatem Gostyn24, dodano: 18 października 2014

Potrafią budować napięcie - zdjęcia

Emocje sięgają zenitu przed sobotnią Galą Sportów Walki. Najpierw swój przyjazd odwołała ekipa z Niemiec. Wczoraj zakontraktowani na ostatnią chwilę Białorusini zjawili się z ponad dwugodzinnym opóźnieniem na oficjalnym ważeniu. Organizatorzy zapewniają jednak, że pomimo tych trudności odbędzie się 10 emocjonujących walk.

Zaplanowane na godz. 18:00 wczorajsze oficjalne ważenie zawodników przed 4 Galą Sportów Walki GWS  nieco się opóźniło. Przyczyną była nieobecność ekipy z Białorusi, która jechała z oddalonego o 900 km Soligorska. Organizatorzy, nie chcąc dłużej wystawiać na próbę cierpliwości kibiców, rozpoczęli ważenie o godz. 20:00 w nieco innej niż zwykle kolejności. Najpierw zaprezentowali się zawodnicy walk K1 i MMA, a dopiero potem bokserzy. - Ze względów technicznych nie dotarł też zawodnik z Wyszkowa i jego ważenie odbędzie się wyjątkowo przed samą galą - mówi Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu Sporty Walki Gostyń.

Kiedy zjawili się długo wyczekiwani Białorusini, okazało się, że zamiast 6 zawodników przyjechało tylko 5. - Wszystkie 10 pojedynków odbędzie się, tylko w jednej z walk bokserskich nasz zawodnik zmierzy się z innym Polakiem - informuje Krzysztof Wojtkowiak.

A oto ostateczna lista pojedynków 4 Gali Sportów Walki GWS 4:
1. Przemysław Sikora (Sporty Walki Gostyń) –  Aleksander Rychlik (Fight Club S4 Warszawa), walka MMA, kat. 93 kg
2. Karol Łapawa (Sporty Walki Gostyń) – Andriey Yasko (Szkoła Boksu Soligorsk Baranowicze),walka bokserska, kat. 49 kg
3. Michał Kosowicz (Sporty Walki Gostyń) – Siergiej Dziatlov (Szkoła Boksu Soligorsk Baranowicze), walka bokserska, kat. 63 kg
4. Kamil Kłopocki (Sporty Walki Gostyń) – Piotr Lewandowski (Warta Śrem), walka bokserska, kat. 64 kg
5. Szymon Dylak (Sporty Walki Gostyń) – Anton Rudoj (Szkoła Boksu Soligorsk Baranowicze), walka bokserska, kat. 64 kg
6. Adrian Dmitrzak (Sporty Walki Gostyń) – Aleh Rusak (Szkoła Boksu Soligorsk Baranowicze), walka bokserska, kat. 81 kg
7. Zbigniew Murawski (Sporty Walki Gostyń) – Yahor Szybam (Szkoła Boksu Soligorsk Baranowicze), walka bokserska, kat.91 kg
8. Jędrzej Łapawa (Sporty Walki Gostyń) – Daniel Lewandowski (No Limits Toruń), walka MMA, kat. 77 kg
9. Kamil Wojczek (Sporty Walki Gostyń) – Patryk Szpera (Fight Club Zielona Góra), walka K1, kat. 71 kg
10. Sławomir Turz (Sporty Walki Gostyń) – Bogdan Bulecki (Bambero Team Wyszków), walka MMA, kat. 77 kg

Zatem nie zabraknie także sportowych emocji na dzisiejszej gali, na którą gorąco zapraszają organizatorzy oraz redakcja portalu Gostyn24.pl i Tygodnika Lokalnego Gostyn24 Extra, która od początku patronuje imprezie.

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN
OBUWIE MĘSKIE ZX
189 PLN 279 PLN
Torebka damska
Okulary ochronne z korekcją
140 PLN
Kominki