Dzisiaj jest 25 Czerwca 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Na sygnale, dodano: 18 kwietnia 2017

Pięć kolizji i dwóch wstawionych kierowców

Wielkanocny weekend w naszym regionie minął bardzo spokojnie. Zarówno strażacy, jak i policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń. Doszło jedynie do kilku niegroźnych kolizji i zatrzymano dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Tego samego nie można niestety powiedzieć o statystykach krajowych.

Podczas świątecznego weekendu na drogach powiatu gostyńskiego mogliśmy zobaczyć większą liczbę kontrolujących policjantów. Funkcjonariusze w głównej mierze sprawdzali trzeźwość i kontrolowali prędkość. Przyglądali się także temu, czy podróżujący pojazdami mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone były w odpowiednich fotelikach. 
Jak informuje zastęcpa rzecznik KPP Gostyń, asp.sztab. Moniak Curyk okres wielkanocny minął spokojonie. - Na drogach powiatu gostyńskiego doszło do kilku niegroźnych kolizji, cztery miały miejsce w piątek, jedna wczoraj wieczorem. Kierowca smaochodu ososbowego wpadł w poślizg i uderzył w znak drogowy. - wylicza zastępca rzecznika KPP Gostyń. Nie odntowoano zdarzeń kryminalnych. Policajnci byli wzywani do kilku interwencji. - Zatzymano dwóch nietrzeźwych rowerzystów, jeden z nich miał 0,11 mg/l a drugi 0,22 mg/l. - asp.sztab Monika Curyk.
Niestety, tego samego nie można powiedzieć o statystykach w kraju. Z informacji Koemndy Głównej Policji wynika, że od soboty na polskich drogach doszło do 187 wypadków. Zginęło w nich 19 osób, a 261 zostało rannychZ w ciągu trzech dni policja zatrzymała 765 nietrzeźwych kierowców. 
Gostyńscy strażacy również nie donotowali żadnych poważniejszych incydentów. 

Podczas świątecznego weekendu na drogach powiatu gostyńskiego mogliśmy zobaczyć większą liczbę kontrolujących policjantów. Funkcjonariusze w głównej mierze sprawdzali trzeźwość i kontrolowali prędkość. Przyglądali się także temu, czy podróżujący pojazdami mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone były w odpowiednich fotelikach. 

Jak informuje zastępca rzecznika KPP Gostyń, st. asp Monika Curyk okres wielkanocny minął spokojnie. - Na drogach powiatu gostyńskiego doszło do kilku niegroźnych kolizji, cztery miały miejsce w piątek, jedna w poniedziałek wieczorem. Kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w znak drogowy - wylicza zastępca rzecznika KPP Gostyń. Nie odnotowano zdarzeń kryminalnych. Policjanci byli wzywani do kilku interwencji. - Zatrzymano dwóch nietrzeźwych rowerzystów, jeden z nich miał 0,11 mg/l, a drugi 0,22 mg/l - st. asp. Monika Curyk.

Niestety tego samego nie można powiedzieć o statystykach w kraju. Z informacji Komendy Głównej Policji wynika, że od soboty na polskich drogach doszło do 187 wypadków. Zginęło w nich 19 osób, a 261 zostało rannych. W ciągu trzech dni policja zatrzymała 765 nietrzeźwych kierowców. 

Gostyńscy strażacy również nie odnotowali żadnych, poważniejszych incydentów. 

MiS

Czytaj również

Komentarze (3)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez XcX, w dniu 2017-04-18 19:16:16

ciekawe ile pijaczkom za sterami się udało,,,,,

Dodane przez Mieszkaniec , w dniu 2017-04-18 20:18:23

Niech powiedzą o pogotowiu na 700 lecia. Co jechało dłużej niż straż do faceta. Brawo dla chłopaka który kazał po nich zadzwonić i pomagał temu facetowi

Dodane przez prawda, w dniu 2017-04-18 21:46:23

to jest nie wazne ale pijany na rowerze po chodniku to jest cel nawet jak by prowadzil to zrobia ze jechal

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Obuwie damskie Reebok
219 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Torba rowerowa na telefon
19 PLN
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 259 PLN
Organizer do samochodu
25 PLN