Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Materiał promocyjny, dodano: 28 czerwca 2017

Ostatnie spotkanie "Agro z Bankiem"

W miesiącach maju i czerwcu 2017 roku Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu zorganizował cykl sześciu spotkań z rolnikami pod nazwą "AGRO z Bankiem". Spotkania przeprowadzone zostały na terenie gmin: Pogorzela, Borek Wlkp., Krobia, Piaski, Pępowo i Gostyń. Celem spotkań była integracja środowiska osób prowadzących gospodarstwa rolne oraz pogłębianie wiedzy i informacji dotyczących oferty zarówno Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, jak i firm współpracujących z szeroko rozumianym sektorem agro. 

W programie spotkań przewidziano różnorodną tematykę odnoszącą się zarówno do zagadnień finansowych, jak i związanych z procesem żywienia zwierząt, zgłębiania tajników uprawy i ochrony roślin, ubezpieczeń czy możliwości pozyskiwania środków w działalności agro ze źródeł zewnętrznych. Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu zaprezentował nowości oraz produkty oferowane dla klientów prowadzących gospodarstwa rolne. Uczestniczący w spotkaniach rolnicy mogli również na miejscu obejrzeć ciągniki rolnicze firmy URSUS, które prezentowała gostyńska firma TORAL. Podczas spotkań swoje produkty prezentowały także: Wytwórnia pasz LIRA, CONCORDIA Ubezpieczenia, SGB Leasing, SYNGENTA Polska oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. 

Spotkania zaszczycili również swoją obecnością przedstawiciele lokalnych władz. W swoich opiniach burmistrzowie i wójtowie wyrażali pochlebne opinie, dostrzegając jednocześnie potrzebę organizacji tego typu spotkań służących wymianie doświadczeń oraz informacji wśród producentów rolnych. Obsługę gastronomiczną "AGRO z Bankiem" zapewniała firma KONARCZAK z Pogorzeli oraz pizzeria APETITA z Borku Wlkp., serwując smaczne potrawy z grilla i nie tylko.

Łącznie we wszystkich spotkaniach wzięło udział ponad 700 osób. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! 

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Oprawy dziecięce
Blaty łazienkowe
Avatary
Szkło hartowane na kazdy telefon
10 PLN
OBUWIE MĘSKIE ZX
189 PLN 279 PLN
Oprawa damska