Dzisiaj jest 25 Czerwca 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Wiadomości, dodano: 04 kwietnia 2017

Nowy zastępca komendanta straży pożarnej

St. kpt. Michał Pohl został nowym zastępcą komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Państwowej w Gostyniu. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Banaszaka, który kilka miesięcy miesięcy temu awansował. - Informację o awansie przyjąłem bardzo spokojnie. Jak na akcjach - mówił st. kpt. Michał Pohl.

Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP mł. bryg. Andrzej Bartkowiak 3 kwietnia powołał na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Gostyniu st.kpt Michała Pohla. Zastąpił na tym stanowisku mł. bryg. Tomasza Banaszaka, który w zeszłym roku objął fotel komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu. - Funkcję zastępcy komendanta powierzono mi na razie na okres 2 miesięcy, w tym czasie będę pełniącym obowiązki zastępcy koemendanta KP PSP w Gostyniu. Dlaszy mój los jestw rękach komendanta wojewódzkiego. - mówi st.kpt . Michał Pohl. - Z całą pewnością jest to dla mnie duże wyróżnienie, duże zaufanie i obowiązek, z którego postaram się wywiązać. - kontynuował. - Oczywiście bardzo się cieszę, ze zostałem doceniony. Informację tą przyjąłem na spokojnie. Tak jak na akcjach. - dodaje nowy wiceszef gostyśńkuch strażaków. 
Nowa funkcja to takze nowe obowiazki. St. kpt. Michał Pohl jako p.o. zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej będzie nadzorował całą jendostkę ratwoniczo-gaśniczą, sprawy związane z pionem kwatermistrzowskim i techniką. Nadal będzie też pełnił funkcje oficera prasowego KP PSP Gostyń. 
Starszy kapitan Michał Pohl służbę rozpoczął w szkole choroiążych pożarnictwa w Poznaniu 1 września 1987 roku. Po skończeniu nauki rozpoczął pracę w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej Poznań-Nowe Miasto, dwa lata później w gostyńskiej jednostce, gdzie pracuje do dziś.     

Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP mł. bryg. Andrzej Bartkowiak 3 kwietnia powołał na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Gostyniu st. kpt Michała Pohla. Zastąpił on mł. bryg. Tomasza Banaszaka, który w zeszłym roku objął fotel komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu. - Funkcję zastępcy komendanta powierzono mi na razie na okres 2 miesięcy, w tym czasie będę pełniącym obowiązki zastępcy komendanta KP PSP w Gostyniu. Dalszy mój los jest w rękach komendanta wojewódzkiego - mówił st.kpt . Michał Pohl. - Z całą pewnością jest to dla mnie duże wyróżnienie, duże zaufanie i obowiązek, z którego postaram się wywiązać - kontynuował. - Oczywiście bardzo się cieszę, ze zostałem doceniony. Informację tę przyjąłem na spokojnie. Tak jak na akcjach - dodał nowy wiceszef gostyńskich strażaków. 

Nowa funkcja to także nowe obowiązki. St. kpt. Michał Pohl jako p.o. zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu będzie nadzorował całą jednostkę ratowniczo-gaśniczą, sprawy związane z pionem kwatermistrzowskim i techniką. Nadal będzie też pełnił funkcję oficera prasowego KP PSP Gostyń. 

Starszy kapitan Michał Pohl służbę rozpoczął w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu 1 września 1987 roku. Po zakończeniu nauki w 1989 roku rozpoczął pracę w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej Poznań-Nowe Miasto, a dwa lata później w gostyńskiej jednostce, gdzie pracuje do dziś.     

MiS, fot. KW PSP

Czytaj również

Komentarze (14)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Goostyniook, w dniu 2017-04-04 13:11:29

fajno robota w straży jest

Dodane przez dd, w dniu 2017-04-04 13:26:58

Gratulacje Michał i powodzenia obys sie wział za tych sciemniaczy z podziału!!!!

Dodane przez mm, w dniu 2017-04-04 17:23:08

gratulacje

Dodane przez do dd, w dniu 2017-04-04 19:16:37

a ty kim jestes? moze za ciebie sie szef by wzial? bo sciemniacze dzis pokazali profesjonalizm, tylko dzieki nim polowa gornej nie wyleciala w powietrze, ty w tym czasie piszesz glupoty w necie gdy oni pracuja

Dodane przez ;), w dniu 2017-04-04 20:34:13

Michał gratuluję i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy!

Dodane przez sss, w dniu 2017-04-04 20:51:08

Do "dd": jakby musiał wziąłby się wcześniej za nich. Nie pracujesz, nie wiesz, nie pisz.

Dodane przez wyntyl, w dniu 2017-04-04 23:09:16

państwo w "państwie" i jedna wielka ściema, o ludziach którzy ciężko pracują gnotami od rana do nocy, by przetrwać do pierwszego nic się nie pisze, a szkoda :(

Dodane przez qwerty, w dniu 2017-04-04 23:22:17

czy sie stoi czy sie leży grubo kasa sie należy, bo my som pany z budżetówki i basta ;)

Dodane przez przyjaciel, w dniu 2017-04-05 10:00:22

Drogi przyjacielu Michale ,gratuluję objecia stanowiska Z-cy KPPSP ,życzę dużo zdrowia satysfakcji ,wypełnienia obowiązków służbowych i wzajemnymi stosunkami z strażakami ochotnikami gminy Gostyń,Zycze również spełnienia wszelkich marzeń w pełnieniu służby dla dobra drugiego człowieka.

Dodane przez zzzzz, w dniu 2017-04-05 10:33:36

Taaa. Możemy poczytać jak Michał działa na służbie dla dobra drugiego człowieka

Dodane przez Strażak Sam, w dniu 2017-04-05 18:46:15

Ten Michał, jest zięciem byłego komendanta Straży Pożarnej Zimnego. Więc jaka tu dobra zmiana. Posadę teściu wcześniej mu załatwił i teraz karierę robi. Jednych się wyrzuca bo pochodzenie komusze a innych z tego samego sortu się awansuje?

Dodane przez hm, w dniu 2017-04-05 19:23:18

strazak sam walnij sie w czolo

Dodane przez xxx, w dniu 2017-04-05 21:25:25

siedzi pierdzi w stolek i kase za nic to ci robota

Dodane przez Strażak Ochotnik, w dniu 2017-04-08 18:45:03

Do hm Co cię zabolało, że ktoś napisał prawdę.Kiedyś były układy teraz są i będą. Takie jest życie.Tylko nie rozumiem, jak jeden drugiemu robi zarzuty a sam jest nie lepszy i kręci jeszcze większe wałki.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa męska z nakładką
Oprawa damska
HALÓWKA NIKE
120 PLN 179 PLN
Blaty łazienkowe
Oprawa damska
Oprawa damska
Oprawa damska