Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pod patronatem Gostyn24, dodano: 16 października 2014

Niemcy wymiękli, przyjadą Białorusini

Trwa nerwowe odliczanie do sobotniej gali GSW4. Napięcie udzieliło się chyba także zawodnikom z Niemiec, bo odwołali swój udział w sobotnim widowisku. Czyżby po przegranym meczu z Polską bali się, że to samo czeka ich w Gostyniu? Organizatorzy nie załamują jednak rąk. Zaprosili zawodników z Białorusi, którzy reprezentują jeszcze lepszy poziom.

Na sobotnie gali GSW4 nie zabraknie emocji, pomimo zmian w karcie zawodników. Jak informują organizatorzy, swój przyjazd odwołała niespodziewanie ekipa z Niemiec. - Trener klubu niemieckiego w poniedziałek wieczorem zadzwonił, że ma tylko 2 zawodników, bo pozostali z szóstki, którzy mieli przybyć do Gostynia, są chorzy i kontuzjowani. We wtorek okazało się, że mają mistrzostwa Niemiec i nie mogą przyjechać - informuje Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu Sporty Walki Gostyń. Czyżby naszych zachodnich sąsiadów przeraziły ostatnie porażki w innych dyscyplinach sportowych?

Organizatorzy natychmiast poczyniliśmy starania, by nie zawieść kibiców. Zakontraktowali bokserów z Soligorska na Białorusi.  - Emocji na pewno nie zabraknie, kto interesuje się sportami walki wie, że boks na Białorusi stoi na dobrym poziomie – zapewnia Krzysztof Wojtkowiak.

Organizatorzy zapraszają też na oficjalne ważenie zawodników, które odbędzie się w piątek o godz. 18:00 w gostyńskim Hutniku. Wstęp wolny. Redakcja portalu Gostyn24.pl i Tygodnika Lokalnego Gostyn24 Extra, która od początku patronuje imprezie, serdecznie zaprasza na piątkowe ważenie i sobotnią galę, na której także będziemy obecni.

Czytaj również

Komentarze (3)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez obojętny, w dniu 2014-10-16 21:23:43

Taka beznadziejna gala że nawet Niemcom się nie chce przyjechać. No ale nie ma jak to sobie tłumaczyć że to przez to że z piłkarzami przegrali.

Dodane przez Dario G, w dniu 2014-10-17 10:01:54

Hejter boli cię to że Cię tam nie będzie. (...) A może ty pies jesteś to tchórze i mami synki. Haha

Dodane przez Bokser Junior ciężki, w dniu 2014-10-18 09:22:44

Taka mini galka w pseudo MMA. Ale najważniejszy rozgłos. Jak w wyborach.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179,99 PLN
OBUWIE MĘSKIE PUMA
120 PLN 179 PLN
OBUWIE DAMSKIE REEBOK
199 PLN 259 PLN
Buty dziecięce
139,99 PLN 179,99 PLN
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN