Dzisiaj jest 27 Czerwca 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Na sygnale, dodano: 18 maja 2017

Napił się i wynosił z marketu

Najpierw wypił sporą ilość alkoholu, potem wybrał się na zakupy do marketu. Jednak wcale nie zamierzał płacić za dekoder telewizyjny, który sobie upatrzył. Oderwał zabezpieczenie, schował pod koszulką i wyszedł. Bez chwili wahania udał się do lombardu, gdzie sprzedał łup za 40 złotych i "zainwestował" w... alkohol. 

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o 21-latku, który wyniósł z marketu telewizor. We wtorek 16 maja w podobny sposób z tego samegu sklepu zniknął dekoder telewizyjny. Również w tym przypadku sprawca schował łup pod odzieżą. - 30-letni mieszkaniec gminy Gostyń oderwał klips i schował dekoder pod koszulką, a następnie przeszedł obok kas. - mówił Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Pracownik ochrony, obok którego przechodził, w pewnym momencie zaczął nabierać podejrzeń, że mogło dojść do kradzieży. - Za tym człowiekiem wyszła jedna z pracownic, ale pod marketem już go nie zauważyła. Aby nabrać pewności, pracwnicy przjerzęli monitoring, to ich jedynie utwerdziło w tym, zę mmężcyzna dokonał kradzieży. - wyjaśniał rzecznik KPP Gostyń.
Nazajutzr mężczyzna, który jest doskonale znany policji, został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy i złożył wyjasniania. - 30-latek powiedzuiał, że był pijany w momecie kradzieży i sprzedał dekoder w lombardzie za 40 złotych."Zarobione" w ten sposób pieniądze wydał na alkohol. - opowiadał rzecznik Sebastian Myszkiewicz.

Zaledwie w środę 17 maja informowaliśmy o 21-latku, który wyniósł z marketu telewizor. Tymczasem we wtorek 16 maja w podobny sposób z tego samego sklepu próbowano ukraść dekoder telewizyjny. - 30-letni mieszkaniec gminy Gostyń oderwał klips i schował dekoder pod koszulką, a następnie przeszedł obok kas - mówił Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Pracownik ochrony wykazał się jednak czujnością, nabierając podejrzeń, że mogło dojść do kradzieży. - Za tym człowiekiem wyszła jedna z pracownic, ale pod marketem już go nie zauważyła. Aby nabrać pewności, pracownicy przejrzeli monitoring, to ich jedynie utwierdziło w tym, że mężczyzna dokonał kradzieży - wyjaśniał rzecznik KPP Gostyń.

Nazajutrz mężczyzna, który jest doskonale znany policji, został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. - 30-latek powiedział, że był pijany w momencie kradzieży i sprzedał dekoder w lombardzie za 40 złotych. "Zarobione" w ten sposób pieniądze wydał na alkohol - opowiadał rzecznik Sebastian Myszkiewicz.

MiS

Czytaj również

Komentarze (6)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Riki, w dniu 2017-05-18 12:10:32

Z jakim włamaniem??? Nie trzeba byc prawnikiem zeby wiedziec ze żeby się włamać to obiekt musi być zamknięty

Dodane przez synowa, w dniu 2017-05-18 12:27:59

jesli łamiesz zabezpieczenia to dokonujesz włamanie. Jak kradniesz lizaka z półki to jest kradzież. Prawnik z ciebie rzeczywiście żaden :)

Dodane przez Wit, w dniu 2017-05-18 14:07:17

A jak w sklepie jest. Inna cena na półce a inna przy kasie to co to jest.

Dodane przez Inga, w dniu 2017-05-18 15:47:38

Wit dobry przykład....to pomyłka nie oszustwo.....

Dodane przez jan, w dniu 2017-05-18 21:39:48

do Wit .-OBOWIĄZUJE cena na półce. Jakie to proste !!!

Dodane przez Wit, w dniu 2017-05-19 09:10:53

Do Jan .Jak robisz większe zakupy to zapamiętasz jaka cena była na półce ? A może biegacz po sklepie z każdym towarem do czytnika jak Baran.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary damskie słoneczne - polaryzacja, filtr UV
Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN
Wąż ogrodowy Magic 30m
35 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
Dres dziecięcy Puma
89 PLN 149 PLN
Frezarka do paznokci/manicure
79 PLN