Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pogorzela, dodano: 06 kwietnia 2017

Konkurs na dyrektora, obecny startuje

Burmistrz Pogorzeli ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.  Jarosław Adamczak, który kieruje szkołą od pięciu lat, zapewnia, że nadal chce to robić i wystartuje w konkursie. Czy będzie miał kontrkandydatów? Okaże się pod koniec kwietnia.

Jarosław Adamczak na czele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych stoi od pięciu lat. Przez pierwszy rok był pełniącym obowiązki, a później wygrał konkurs, zostając pełnoprawnym dyrektorem. Właśnie kończy się jego kadencja, dlatego burmistrz Pogorzeli ogłosił konkurs na to stanowisko. Wiadomo już z całą pewnością, że jeden kandydat jest gotowy do startu. Jest nim właśnie obecny szef szkoły.

- Nie zrealizowałem wszystkich swoich planów, a mam ich sporo. Chodzi o innowacje, zaplanowane projekty i rozwój szkoły. Siłą rzeczy nie będę teraz zdradzał tych koncepcji, żeby nie „spalić pomysłów” przed konkursem, w którym będą one grały zapewne ważną rolę. Wciąż mi się chce działać na rzecz tej szkoły. Dlatego oficjalnie mówię, że startuję. Czy będę miał kontrkandydatów? Zobaczymy
– mówi Jarosław Adamczak.

Tegoroczne konkursy w każdej z gmin potencjalnie mogą oznaczać większą rywalizację niż do tej pory. Reforma oświatowa „uwolni” na rynku sporą grupę wykwalifikowanych fachowców. Część z nich to na przykład szefowie lub wiceszefowie likwidowanych gimnazjów, który spełniają wymagania pozwalające na start w takich konkursach. Zamknięcie przyjmowania kandydatur na szefa Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli zaplanowano na 28 kwietnia. Sama procedura konkursowa zostanie przeprowadzona w maju.

(m)

Czytaj również

Komentarze (2)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Kolega, w dniu 2017-04-08 16:07:19

Jarek...jeszcze trochę i nie zmieścisz się do mównicy...

Dodane przez Justyna, w dniu 2017-04-12 20:44:28

To zdjęcie jest nieaktualne, on już się nie mieści.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Wózek warsztatowy WNRT-101.5
1999,00 PLN
Okulary ochronne z korekcją
140 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska