Dzisiaj jest 29 Kwietnia 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Konkurs Plastyczny pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty "Moje Gospodarstwo Rolne"

Miejscowość: Poznań
Miejsce: Gostyń
Data rozpoczęcia: 10-04-2017 07:30
Data zakonczenia: 19-05-2017 15:30
Organizator: Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR w Poznaniu

Opis wydarzenia:

Celem konkursu „Moje gospodarstwo rolne” jest rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o funduszach unijnych na obszarach wiejskich, przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę najmłodszych na zmiany, które zaszły na obszarach wiejskich województwa wielkopolskiego dzięki wykorzystaniu środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 i 2014-2020.Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora tj. w Poznaniu przy ul. Strzeszyńskiej 36 lub w Biurze Powiatowym w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 140a. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (od 4. do 12. roku życia) z województwa wielkopolskiego, zwanych dalej uczestnikami. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach uczestników:  kategoria I obejmująca przedszkolaki w wieku 4-6 lat  kategoria II obejmująca uczniów klas I-III szkół podstawowych,  kategoria III obejmująca uczniów IV-VI szkół podstawowych. 1. Zadaniem Uczestników Konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej na temat: „Moje gospodarstwo rolne”. 2. Pracę na arkuszu papieru formatu A3 należy wykonać dowolną techniką plastyczną np.: rysowanie kredką, malowanie farbą, wydzieranie z papieru kolorowego, rysowanie piaskiem i klejem, kropkowanie itp. 3. Praca nie może być konstrukcją przestrzenną (figurą, rzeźbą, instalacją itp.). 4. Organizator nie zwraca uczestnikom Konkursu kosztów związanych ze zgłoszeniem i udziałem w Konkursie. 5. Każda praca powinna być opisana w zgłoszeniu stanowiącym załącznik nr 1 oraz na rewersie pracy wg wzoru:  Imię i Nazwisko:  Wiek:  Kontakt: 6. Prace konkursowe można przesłać lub dostarczyć w terminie do 19 maja 2017 r., w godzinach od 7.30 – 15.30 na adres Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY „Moje gospodarstwo rolne”. 7. Prace dostarczone po terminie określonym w § 3 pkt 6 nie wezmą udziału w Konkursie

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
ECONOMIC, wąż ogrodowy 1/2'' 20m
19,00 PLN
Dres dziecięcy Puma
89 PLN 149 PLN
BUTY ADIDAS AX2 AQ4040
269zł PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
TERMOGENIKI - SPALACZE TŁUSZCZU
Zestaw startowy do soczewek kontaktowych
od 50 zł PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj