Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Koncert ŁĄKI ŁAN w Gostyniu!

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 17-02-2017 19:00
Data zakonczenia: 17-02-2017 21:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

Koncertowa bomba energetyczna po raz pierwszy w Gostyniu! 17 lutego o godz. 19.00 ŁĄKI ŁAN pojawi się na scenie GOK "Hutnik". Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści. Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock. Łąki Łan to: POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano BONK aka Michał Chęć – gitara, voc. MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc. PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc. ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc. JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key Bilety: 40 zł

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa męska z nakładką
Eva Minge
Oprawa damska
Oprawa damska
Torebka damska
Koszulka Fitness Reebok Damska
Etui na telefon do biegania
9,90 PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj