Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 22-01-2017 17:00
Data zakonczenia: 22-01-2017 19:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

Ileż to razy marzymy o tym , aby zanucić lub (kto odważniejszy) zaśpiewać melodie od dzieciństwa brzmiące w naszych uszach. Wielu z nas swoje pierwsze muzyczne spotkanie miało właśnie z operetką. Dziś ten gatunek nieco już zapomniany, ale dzięki znakomitym solistom Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej wspieranych słowem przez konferansjerów - na Państwa oczach przeżywać będzie swój wielki renesans podczas Koncertu Karnawałowego. Panie będą mogły „pójść na małe rendez-vous” ze wspaniałym tenorem, panowie zaś wyobrazić sobie , że gdy urocza sopranistka śpiewać będzie arię „ Miłość to niebo na ziemi” myśleć będzie właśnie o nich. Która z Pań słuchając arii „Te cudne oczy” nie pomyśli w takiej chwili o romantycznych spacerach z ukochanym , panowie zaś urzeczeni wdziękiem i pięknem głosu drugiej solistki, zrozumieją sens arii „ Kto me usta całuje ten śni”. Takich szlagierów jak „ Wielka sława to żart” , „Twoim jest serce me” czy „ Zejdź do Gondoli” publiczności nie trzeba nawet zachwalać. Miłośnicy operetkowych duetów miłosnych usłyszą dwa największe przeboje, czyli „Co się dzieje, oszaleję” z Księżniczki Czardasza a także utwór , bez którego nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy czyli „Usta milczą , dusza śpiewa”. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim, ale nie tylko. Miłą niespodzianką zapewne dla wielu słuchaczy będą także znane szlagiery np. „Valenzia” i inne. Wystąpią: NATALIA AKSIMOWA - SOPRAN LIRYCZNO-DRAMATYCZNY DARIA GALETA - SOPRAN CENTRALNY OLEKSANDER OSTROWSKI - TENOR DYMITRIJ IVANCZENKO – TENOR Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl.

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Wózek paletowy PHW 2506 UNICRAFT 2,5t
1188,00 PLN
OBUWIE DAMSKIE REEBOK
199 PLN 259 PLN
Oprawa damska
Lampa UV do paznokci
39 PLN
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 289 PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj