Dzisiaj jest 25 Lutego 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 22-01-2017 17:00
Data zakonczenia: 22-01-2017 19:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

Ileż to razy marzymy o tym , aby zanucić lub (kto odważniejszy) zaśpiewać melodie od dzieciństwa brzmiące w naszych uszach. Wielu z nas swoje pierwsze muzyczne spotkanie miało właśnie z operetką. Dziś ten gatunek nieco już zapomniany, ale dzięki znakomitym solistom Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej wspieranych słowem przez konferansjerów - na Państwa oczach przeżywać będzie swój wielki renesans podczas Koncertu Karnawałowego. Panie będą mogły „pójść na małe rendez-vous” ze wspaniałym tenorem, panowie zaś wyobrazić sobie , że gdy urocza sopranistka śpiewać będzie arię „ Miłość to niebo na ziemi” myśleć będzie właśnie o nich. Która z Pań słuchając arii „Te cudne oczy” nie pomyśli w takiej chwili o romantycznych spacerach z ukochanym , panowie zaś urzeczeni wdziękiem i pięknem głosu drugiej solistki, zrozumieją sens arii „ Kto me usta całuje ten śni”. Takich szlagierów jak „ Wielka sława to żart” , „Twoim jest serce me” czy „ Zejdź do Gondoli” publiczności nie trzeba nawet zachwalać. Miłośnicy operetkowych duetów miłosnych usłyszą dwa największe przeboje, czyli „Co się dzieje, oszaleję” z Księżniczki Czardasza a także utwór , bez którego nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy czyli „Usta milczą , dusza śpiewa”. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim, ale nie tylko. Miłą niespodzianką zapewne dla wielu słuchaczy będą także znane szlagiery np. „Valenzia” i inne. Wystąpią: NATALIA AKSIMOWA - SOPRAN LIRYCZNO-DRAMATYCZNY DARIA GALETA - SOPRAN CENTRALNY OLEKSANDER OSTROWSKI - TENOR DYMITRIJ IVANCZENKO – TENOR Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl.

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE NIKE JUNIOR
198 PLN 239 PLN
OBUWIE MĘSKIE ZX
189 PLN 279 PLN
OBUWIE DAMSKIE NIKE
160 PLN 219 PLN
Schody strychowe FAKRO LWS 280 70-120 PLUS
341,99zł brutto/szt PLN
BLUZA TERMOAKTYWNA KOMPRESYJNA MĘSKA COLDGEAR ARMOUR MOCK UNDER ARMOUR
170zł PLN
Wiert-wkręt Metabo POWERMAXX BS
599,00; PLN 798,27; PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj