Dzisiaj jest 26 Czerwca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 05-05-2017 18:00
Data zakonczenia: 05-05-2017 20:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

Zapraszamy 5 maja godz. 18.00 na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie". Tryskająca humorem muzyczna opowieść o kobietach i mężczyznach. O ich uczuciach, związkach, konfliktach, a nade wszystko o tym, że punkt widzenia zależy od planety, na której wzrastamy, dojrzewamy i istniejemy, bo przecież mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus i tylko czasami spotykają się na Ziemi. Czas trwania: 75 minut. W repertuarze m.in.: J. Wasowski: Jeżeli kochać, to nie indywidualnie. Przebój z kabaretu Starszych Panów. J. Strauss: „Baron cygański” - Aria Sandora – Wielka sława to żart E. Kalman: „Księżniczka czardasza” - Co się dzieje, oszaleję E. di Capua: piosenka neapolitańska - O sole mio H. Wars: Na pierwszy znak F. Lehar: „Wesoła wdówka” - Usta milczą, dusza śpiewa R. Stoltz: Brunetki, blondynki z filmu „Kocham wszystkie kobiety” H. Wars: Miłość Ci Wszystko wybaczy z filmu „Szpieg w Masce” G. Rossini: Duet Kotów Wykonawcy: Tatiana Pożarska / Natalia Puczniewska / Joanna Horodko - sopran Marek Szymański / Karol Bochański / Mikołaj Adamczak / Hubert Stolarski - tenor Tomasz Raczkiewicz - kontratenor/prowadzenie Paweł Mazur / Marcello Giusto - fortepian Agnieszka Mazur - prowadzenie Bilety w cenie 20 zł Do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Wąż ogrodowy Magic 30m
35 PLN
Oprawa damska
Eva Minge
Oprawa damska
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN