Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 05-05-2017 18:00
Data zakonczenia: 05-05-2017 20:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

Zapraszamy 5 maja godz. 18.00 na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie". Tryskająca humorem muzyczna opowieść o kobietach i mężczyznach. O ich uczuciach, związkach, konfliktach, a nade wszystko o tym, że punkt widzenia zależy od planety, na której wzrastamy, dojrzewamy i istniejemy, bo przecież mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus i tylko czasami spotykają się na Ziemi. Czas trwania: 75 minut. W repertuarze m.in.: J. Wasowski: Jeżeli kochać, to nie indywidualnie. Przebój z kabaretu Starszych Panów. J. Strauss: „Baron cygański” - Aria Sandora – Wielka sława to żart E. Kalman: „Księżniczka czardasza” - Co się dzieje, oszaleję E. di Capua: piosenka neapolitańska - O sole mio H. Wars: Na pierwszy znak F. Lehar: „Wesoła wdówka” - Usta milczą, dusza śpiewa R. Stoltz: Brunetki, blondynki z filmu „Kocham wszystkie kobiety” H. Wars: Miłość Ci Wszystko wybaczy z filmu „Szpieg w Masce” G. Rossini: Duet Kotów Wykonawcy: Tatiana Pożarska / Natalia Puczniewska / Joanna Horodko - sopran Marek Szymański / Karol Bochański / Mikołaj Adamczak / Hubert Stolarski - tenor Tomasz Raczkiewicz - kontratenor/prowadzenie Paweł Mazur / Marcello Giusto - fortepian Agnieszka Mazur - prowadzenie Bilety w cenie 20 zł Do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Koszulki Under Armour
169 PLN
AIR MAX JUNIOR
339 PLN 379 PLN
Oprawa damska
Buty dziecięce
139,99 PLN 179,99 PLN
OBUWIE DAMSKIE ADIDAS
175 PLN 229 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Kurta damska Nike
89 PLN 159 PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj