Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Kabaret Hrabi – “Tak, że o” w Gostyniu

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 02-02-2017 18:30
Data zakonczenia: 02-02-2017 20:00
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. "Tak, że o" mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń? Potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu "Kobieta koń" wystarczy tylko kobieta. Tak, że o. "Tak, że o" to jednocześnie spotkanie z klasyką - czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty... Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest - to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście - bisów. Bilety w cenie 50 zł Do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Wypożyczalnia elektronarzędzi
nowa,szersza oferta-przyjdź i sprawdź PLN
Suplementy diety dla sportowców
Oprawa damska
Lampa UV do paznokci
39 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
NEW BALLANCE MĘSKIE
299 PLN 349 PLN
Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj