Dzisiaj jest 27 Czerwca 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

KLUB DOBREGO FILMU "Paterson"

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Kino "Pod Kopułą"
Data rozpoczęcia: 22-05-2017 20:30
Data zakonczenia: 22-05-2017 22:30
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

22 maja o godz. 20.30 w ramach cyklu KLUB DOBREGO FILMU wyświetlony zostanie film ""Paterson"". Gatunek: Dramat Produkcja: Francja, Niemcy Czas trwania: 113 min Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie. Bilety w przedsprzedaży możecie kupić na https://www.bilety24.pl/kino/organizator/kino-pod-kopula-679

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Nakładka słoneczna - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska
Kiełbasa senatorska
11,99 PLN
Kurta damska Nike
89 PLN 159 PLN
Pieczeń rzymska
12,50 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV