Dzisiaj jest 24 Maja 2017, Środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

KINO NA OBCASACH "Jutro będziemy szczęśliwi" PREMIERA

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Kino "Pod Kopułą"
Data rozpoczęcia: 19-05-2017 20:30
Data zakonczenia: 19-05-2017 22:30
Organizator: Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Opis wydarzenia:

W piątek 19 maja o godz. 20.30 w ramach cyklu "Kino Na Obcasach" wyświetlony zostanie film " Jutro będziemy szczęśliwi". Gatunek: Komedia, Dramat Produkcja: Francja, Wielka Brytania Czas trwania: 118 min Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowi... Bilety w przedsprzedaży możecie kupić na https://www.bilety24.pl/kino/organizator/kino-pod-kopula-679

dodaj wydarzenie

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie gostyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: portal@gostyn24.pl

dodaj wydarzenie
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN
Oprawa damska
Torebka damska
Kiełbasa biesiadna
10,50 PLN
Oprawa damska
Koszulki Under Armour
169 PLN
Kominki


Utwórz wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj