Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 19 kwietnia 2017

Dyrektor na trzecią kadencję

Ewa Śląska została ponownie dyrektorem Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach. W postępowaniu konkursowym nie miała kontrkandydatów. Od września rozpocznie pięcioletnią kadencję, już trzecią w tej placówce.

Gmina ogłosiła postępowanie konkursowe na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej w Skoraszewicach pod koniec lutego. - Do udziału w konkursie zgłosiła się tylko jedna osoba. Była to obecna pani dyrektor placówki. Wszystkie procedury konkursowe zostały jednak przeprowadzone w takim samym standardzie jak w każdym innymi postępowaniu z dowolną ilością kandydatów. Oceny dokonała jedenastoosobowa komisja, która zdecydowała o powierzeniu obowiązków pani Ewie Ślaskiej na kolejną kadencję - mówi Maria Stachowiak zajmująca się w Urzędzie Gminy w Pępowie sprawami oświatowymi.

Pięcioletnia kadencja rozpocznie się we wrześniu. Ewa Śląska stanowisko dyrektora placówki w Skoraszewicach piastuje już od 10 lat. Szkoła decyzją radnych Pępowa została właśnie przekształcona w ośmioletnią placówkę i wraz ze szkołą w Pępowie będzie od września realizować wytyczne reformy oświatowej. W planach gminy na najbliższe lata są między innymi inwestycje oświatowe w Skoraszewicach mające powiększyć bazę lokalową.

(m)

Czytaj również

Komentarze (3)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez jola, w dniu 2017-04-19 13:42:02

Szkoda że nie miała przeciwników.Tylko dzięki temu wygrała z nikim bo jest słaba.Szkoda że w Skoraszewickiej szkole nie było chętnych to macie co macie,

Dodane przez tor, w dniu 2017-04-19 23:19:13

Jola mogłaś startować!!! Sądząc po twojej ocenie pracy dyrektorki, jesteś biegła w sprawach oświatowych... A może tylko w pisaniu bredni na forach i ubliżaniu innym.

Dodane przez Zosia, w dniu 2017-04-19 23:53:00

Gratulacje pani Ewo, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
Wiertarka udarowa CELMA PRCm13/IEO
266,00 PLN
Jaguar
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV