Dzisiaj jest 26 Czerwca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pępowo, dodano: 19 kwietnia 2017

Dyrektor na trzecią kadencję

Ewa Śląska została ponownie dyrektorem Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach. W postępowaniu konkursowym nie miała kontrkandydatów. Od września rozpocznie pięcioletnią kadencję, już trzecią w tej placówce.

Gmina ogłosiła postępowanie konkursowe na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej w Skoraszewicach pod koniec lutego. - Do udziału w konkursie zgłosiła się tylko jedna osoba. Była to obecna pani dyrektor placówki. Wszystkie procedury konkursowe zostały jednak przeprowadzone w takim samym standardzie jak w każdym innymi postępowaniu z dowolną ilością kandydatów. Oceny dokonała jedenastoosobowa komisja, która zdecydowała o powierzeniu obowiązków pani Ewie Ślaskiej na kolejną kadencję - mówi Maria Stachowiak zajmująca się w Urzędzie Gminy w Pępowie sprawami oświatowymi.

Pięcioletnia kadencja rozpocznie się we wrześniu. Ewa Śląska stanowisko dyrektora placówki w Skoraszewicach piastuje już od 10 lat. Szkoła decyzją radnych Pępowa została właśnie przekształcona w ośmioletnią placówkę i wraz ze szkołą w Pępowie będzie od września realizować wytyczne reformy oświatowej. W planach gminy na najbliższe lata są między innymi inwestycje oświatowe w Skoraszewicach mające powiększyć bazę lokalową.

(m)

Czytaj również

Komentarze (3)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez jola, w dniu 2017-04-19 13:42:02

Szkoda że nie miała przeciwników.Tylko dzięki temu wygrała z nikim bo jest słaba.Szkoda że w Skoraszewickiej szkole nie było chętnych to macie co macie,

Dodane przez tor, w dniu 2017-04-19 23:19:13

Jola mogłaś startować!!! Sądząc po twojej ocenie pracy dyrektorki, jesteś biegła w sprawach oświatowych... A może tylko w pisaniu bredni na forach i ubliżaniu innym.

Dodane przez Zosia, w dniu 2017-04-19 23:53:00

Gratulacje pani Ewo, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 289 PLN
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
Kominki
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 259 PLN
Kiełbasa senatorska
11,99 PLN
Oprawa damska
Zestaw startowy do soczewek kontaktowych
od 50 zł PLN