Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

O tym się mówi, dodano: 12 stycznia 2017

Drogi w większości są już czarne

W nocy nad regionem szalały zawieje i zamiecie śnieżne. Przy lekkim mrozie śnieg utrzymał się do godzin porannych. Obecnie na niektórych odcinkach dróg zalega jedynie błoto pośniegowe, ale wszystkie są przejezdne. Kierowcy jeżdżą bardzo ostrożnie, bo policja nie odnotowała żadnej kolizji.

Mróz nieco zelżał, ale w nocy z środy na czwartek w całym regionie intensywnie padał śnieg. Nad ranem temperatura wzrosła powyżej zera. Śnieg powoli znika, w większości drogi są czarne, ale trzeba uważać na błoto pośniegowe. Lepiej wyjechać z domu szybciej i nie jechać na urwanie głowy. - Drogi w gminie Gostyń są przejezdne. Nie mamy również informacji, aby drogi powiatowe, wojewódzka czy krajowa były nieprzejezdne na jakimś odcinku - mówi Przemysław Przybył, zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej UM w Gostyniu. - Drogi gminne wszystkie zostały odśnieżone i posypane na skrzyżowaniach, łukach i wzniesieniach - dodaje urzędnik.

W ciągu dnia według zapowiedzi synoptyków będzie utrzymywała się dodatnia temperatura. Mogą wystąpić opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Wieczorem i w nocy będzie "trzymał" lekki mróz, wtedy na drogach może zrobić się ślisko i niebezpiecznie.

MiS

Czytaj również

Komentarze (1)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez egon, w dniu 2017-01-12 21:31:50

Jeszcze ta firma istnieje

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Zestaw mebli technorattanowych
399 PLN
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 259 PLN
Pieczeń rzymska
12,50 PLN
Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
elektrody 3,25 Rutweld 12, OPAKOWANIE 4,5KG
44,00 PLN
Avatary