Dzisiaj jest 28 Maja 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

O tym się mówi, dodano: 12 stycznia 2017

Drogi w większości są już czarne

W nocy nad regionem szalały zawieje i zamiecie śnieżne. Przy lekkim mrozie śnieg utrzymał się do godzin porannych. Obecnie na niektórych odcinkach dróg zalega jedynie błoto pośniegowe, ale wszystkie są przejezdne. Kierowcy jeżdżą bardzo ostrożnie, bo policja nie odnotowała żadnej kolizji.

Mróz nieco zelżał, ale w nocy z środy na czwartek w całym regionie intensywnie padał śnieg. Nad ranem temperatura wzrosła powyżej zera. Śnieg powoli znika, w większości drogi są czarne, ale trzeba uważać na błoto pośniegowe. Lepiej wyjechać z domu szybciej i nie jechać na urwanie głowy. - Drogi w gminie Gostyń są przejezdne. Nie mamy również informacji, aby drogi powiatowe, wojewódzka czy krajowa były nieprzejezdne na jakimś odcinku - mówi Przemysław Przybył, zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej UM w Gostyniu. - Drogi gminne wszystkie zostały odśnieżone i posypane na skrzyżowaniach, łukach i wzniesieniach - dodaje urzędnik.

W ciągu dnia według zapowiedzi synoptyków będzie utrzymywała się dodatnia temperatura. Mogą wystąpić opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Wieczorem i w nocy będzie "trzymał" lekki mróz, wtedy na drogach może zrobić się ślisko i niebezpiecznie.

MiS

Czytaj również

Komentarze (1)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez egon, w dniu 2017-01-12 21:31:50

Jeszcze ta firma istnieje

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

TRAMPKI MĘSKIE
169 PLN 219 PLN
Oprawa damska
Oprawy dziecięce
OBUWIE DAMSKIE DRAGON
189 PLN 219 PLN
Oprawa damska
Paski męskie skórzane
Koszulki Under Armour
169 PLN