Dzisiaj jest 26 Czerwca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Plebiscyt, dodano: 06 czerwca 2017

Dodatkowa nagroda w Plebiscycie

Tylko kilka dni dzieli nas od ogłoszenia wyników Plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, w którym nagrodami są markowy telewizor, wysokiej klasy lodówka i sprzęt AGD. Tymczasem jeden z partnerów akcji zdecydował się na ufundowanie kolejnej wartościowej nagrody - tabletu wartego ponad 790 zł.

III Plebiscyt na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim powoli dobiega końca. Jego wyniki można śledzić na bieżąco. Kto śledzi głosowanie, ten wie, że rywalizacja w pierwszej dziesiątce jest bardzo zacięta. Docenili to przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, partnera Plebiscytu, którzy oprócz drobnych upominków dla najlepszych sołtysów w poszczególnych gminach ufundowali wysokiej klasy tablet o wartości przekraczającej 790 zł dla głównego zwycięzcy.

To świetna wiadomość dla tych, którzy mają szansę na tytuł, a jest ich dziesięciu. W tym przypadku pula nagród dla najlepszego sołtysa i mieszkańców wioski, którą reprezentuje, wzrasta do ponad prawie 2,5 tys. zł. Czy ta informacja jeszcze bardziej zdeterminuje włodarzy poszczególnych wiosek do zabiegania o głosy? Tego nie wiemy, chociaż patrząc przez pryzmat korzyści, wydaje się, że tak być powinno. Oprócz cennych nagród sołtys, który zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma też prestiżowy tytuł i specjalny dyplom potwierdzający to osiągnięcie. Uhonorowanie najlepszych włodarzy nastąpi podczas Dnia Mleka 18 czerwca 2017 roku na gostyńskim rynku.

MM

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Słuchawka BT Samsung
49 PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Torebka damska
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
Obuwie męskie Adidas
259 PLN 319 PLN
Frezarka do paznokci/manicure
79 PLN