Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Gostyń, dodano: 16 maja 2017

Czejarek zagadał słuchaczy

Dziennikarz, prezenter, konferansjer, publicysta, autor humorystycznych opowiadań, od wielu lat związany z Radiową Jedynką. Roman Czejarek, bo o nim mowa, odwiedził Gostyń. W niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze opowiadał ciekawe historie i anegdoty m.in. związane z pracą dziennikarza. Nie zabrakło też relacji z dalekich podróży.

Dynamiczne, charyzmatyczne, bardzo ciekawe, a momentami wyjątkowo zabawne spotkanie odbyło się gostyńskiej bibliotece, w ramach przypadającego w maju Tygodnia Bibliotek. 
Roman Czejarek najpierw spotkał się z młodzieżą z Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych oraz dorosłymi mieszkańcami Gostynia. Spotkania przebiegły w niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze. Można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w Radiowej Jedynce. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji „Lato z Radiem”. - Po 25 latach człowiek nabiera doświadczenia, z czasem gromadzi  różne rozwiązania, różnych sytuacji w pamięci. - mówił Roman Czejarek. Zainteresiwani dowiedzili się jak wygląda zwykły dzień pracy radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji. 
Z ogromnym zainteresowaniem uczestnicy spotkań wysłuchali opowieści o wyprawach Roman Czejarka  do Peru, Syrii, Laosu, Tajlandi czy Afganistanu, ich mieszkańcach, zwyczajach, tradycjach. Dowiedzieć się co obcokrajowcy wiedzą o Polsce, i czy Polacy są mile widziani w tych krajch. Opowiadaniom towarzyszły preznetacje zdjęć. 
Nie zabrakło też interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu odpowiadał nasz gość. Pod koniec spotkania nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, można było również nabyć książkę pisarza wraz z jego autografem.

Dynamiczne, charyzmatyczne, bardzo ciekawe, a momentami wyjątkowo zabawne spotkanie odbyło się gostyńskiej bibliotece w ramach przypadającego w maju Tygodnia Bibliotek. Roman Czejarek najpierw spotkał się z młodzieżą z Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych, a następnie z dorosłymi mieszkańcami Gostynia. Spotkania przebiegły w niezwykle przyjemnej i pełnej humoru atmosferze. Można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w radiowej Jedynce. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji "Lato z Radiem". - Po 25 latach człowiek nabiera doświadczenia, z czasem gromadzi różne rozwiązania różnych sytuacji w pamięci - mówił Roman Czejarek. Zainteresowani dowiedzieli się, jak wygląda zwykły dzień pracy radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji. 

Z ogromnym zainteresowaniem słuchano opowieści Romana Czejarka o wyprawach do Peru, Syrii, Laosu, Tajlandii czy Afganistanu, ich mieszkańcach, zwyczajach i tradycjach. Dziennikarz mówił też o obcokrajowcach, co wiedzą o Polsce i czy Polacy są mile widziani w tych krajach. Opowiadaniom towarzyszyły prezentacje zdjęć. W czasie spotkania nie zabrakło interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu sposób odpowiadał gość. Na koniec przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, można było również nabyć książkę wraz autografem autora.

MiS

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
Koszulki Under Armour
169 PLN
Oprawa damska
Okulary ochronne z korekcją
140 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Oprawa UNISEX
Blaty kuchenne