Dzisiaj jest 24 Maja 2017, Środa, imieniny obchodzą:

Gostyń, dodano: 16 maja 2017

Czejarek zagadał słuchaczy

Dziennikarz, prezenter, konferansjer, publicysta, autor humorystycznych opowiadań, od wielu lat związany z Radiową Jedynką. Roman Czejarek, bo o nim mowa, odwiedził Gostyń. W niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze opowiadał ciekawe historie i anegdoty m.in. związane z pracą dziennikarza. Nie zabrakło też relacji z dalekich podróży.

Dynamiczne, charyzmatyczne, bardzo ciekawe, a momentami wyjątkowo zabawne spotkanie odbyło się gostyńskiej bibliotece, w ramach przypadającego w maju Tygodnia Bibliotek. 
Roman Czejarek najpierw spotkał się z młodzieżą z Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych oraz dorosłymi mieszkańcami Gostynia. Spotkania przebiegły w niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze. Można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w Radiowej Jedynce. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji „Lato z Radiem”. - Po 25 latach człowiek nabiera doświadczenia, z czasem gromadzi  różne rozwiązania, różnych sytuacji w pamięci. - mówił Roman Czejarek. Zainteresiwani dowiedzili się jak wygląda zwykły dzień pracy radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji. 
Z ogromnym zainteresowaniem uczestnicy spotkań wysłuchali opowieści o wyprawach Roman Czejarka  do Peru, Syrii, Laosu, Tajlandi czy Afganistanu, ich mieszkańcach, zwyczajach, tradycjach. Dowiedzieć się co obcokrajowcy wiedzą o Polsce, i czy Polacy są mile widziani w tych krajch. Opowiadaniom towarzyszły preznetacje zdjęć. 
Nie zabrakło też interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu odpowiadał nasz gość. Pod koniec spotkania nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, można było również nabyć książkę pisarza wraz z jego autografem.

Dynamiczne, charyzmatyczne, bardzo ciekawe, a momentami wyjątkowo zabawne spotkanie odbyło się gostyńskiej bibliotece w ramach przypadającego w maju Tygodnia Bibliotek. Roman Czejarek najpierw spotkał się z młodzieżą z Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych, a następnie z dorosłymi mieszkańcami Gostynia. Spotkania przebiegły w niezwykle przyjemnej i pełnej humoru atmosferze. Można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w radiowej Jedynce. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji "Lato z Radiem". - Po 25 latach człowiek nabiera doświadczenia, z czasem gromadzi różne rozwiązania różnych sytuacji w pamięci - mówił Roman Czejarek. Zainteresowani dowiedzieli się, jak wygląda zwykły dzień pracy radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji. 

Z ogromnym zainteresowaniem słuchano opowieści Romana Czejarka o wyprawach do Peru, Syrii, Laosu, Tajlandii czy Afganistanu, ich mieszkańcach, zwyczajach i tradycjach. Dziennikarz mówił też o obcokrajowcach, co wiedzą o Polsce i czy Polacy są mile widziani w tych krajach. Opowiadaniom towarzyszyły prezentacje zdjęć. W czasie spotkania nie zabrakło interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu sposób odpowiadał gość. Na koniec przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, można było również nabyć książkę wraz autografem autora.

MiS

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Kurta damska Nike
89 PLN 159 PLN
OBUWIE MĘSKIE ZX
189 PLN 279 PLN
AIR MAX JUNIOR
339 PLN 379 PLN
Torebka damska
Wąż ogrodowy Magic 30m
35 PLN
ELEKTRODY RUTILEN 12
Koszulki Under Armour
169 PLN