Dzisiaj jest 28 Lipca 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

O tym się mówi, dodano: 01 stycznia 2017

Alicja przyszła na świat jako pierwsza

Początek roku tym razem należał do płci pięknej. Dziewczynka, która jako pierwsza przyszła na świat w gostyńskim szpitalu, ma na imię Alicja. Miała urodzić się tuż po świętach, postanowiła jednak poczekać aż do Nowego Roku. Jej rodzice Justyna i Błażej są dumni i szczęśliwi, a starsza siostra Magdalena (4 l.) nie może doczekać się momentu, gdy potrzyma siostrzyczkę na rękach.

Podczas nocy sylwestrowej w gostyńskim szpitalu urodizło się jedno dziecko i to przedstawicielka płci pięknej. Alicja urodziła się 1 stycznia, zaledwie dziewięć minut po północy. Dziewczynka jest  okazem zdrowia. Waży 2 kilogramy 830 gramówi mierzy 51 centymetrów. - W Sylwestra poczułam, że poród się zbliża. Zaczęły się bóle. Około godz. 22:00 byłam już na porodówce, a nieco ponad dwie godziny póxniej malutka urodziła się. - opowiada Justyna Grzemska (28l.) z Bruczkowa, szczęśliwa mama Alicji, która już podkreśla nie mogła doczekać się tej chwili. - Tym bardziej, ze przez długi czas, praktycznie prawie do końca nie wiedzieliśmy jaka będzie płeć dziecka. Mała zasłania nóżki, siedziała pośladkowo i nie żyliśmy w niepewniści aż do 2 grudnia. - mówi Justyna Grzemska. Poród był naturalny i przebiegł bez komplikacji, choć odbył się kilka dni po wyznaczonym terminie. - Poród był wyznaczony na 27 grudnia, ale Alicja spóźniała się...To tylko i wyłącznie wybór tej "małej agentki". - opowiada z uśmiechem Justyna Grzemska. - Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. - dodaje. 
Rodzice są bardzo szczęśliwi, że Alicja urodziła się jako pierwsza w nowym roku. - To dla nas duże wyróżnienie. Tata Błażej (28l.), który był przy porodzie też jest dumny i szczęśliwy...Cieszy się cała rodzina. - mówi mama Alicji. W domu na zmęczoną, ale szczęśliwą mamę i dziecko będzie oczekiwała jeszcze jedna pociecha,  czteroletnia siostrzyczka Magdalena. - Bardzo się cieszy, że ma siostrę. Od killu dni mówił już do mnie – "jedź i urodź mi ją". Jak dowedziała się o tym, że Alicja przyszła na świat biegała z radości po domu. Zrobiła też laurkę z tej okazji. - opowiada Justyna Grzemska.   
Pani Justyna jest bardzo zadowolona, że mogła urodzić na gostyńskiej porodówce. Chwali opiekę, jaką została otoczona. - To nie był mój pierwszy poród. Po raz kolejny wszystko odbyło się tak, jak powinno. Cieszę się, że wszystko przebiegło dobrze a Alicja przyszła na świat zdrowa - zaznacza szczęśliwa mama. - Panie położne, cały personel oddziału jest wspaniały. Jesteśmy otoczone doskonałą opieką zaówno na porodóce jak i teraz na sali. - dodaje.
To nie koniec dorych waidomości dla Aicji i jej rodziców – Justyny i Błażeja. Za posrednictwem naszej redakcji orzymają prezent- niespodzinakę od gostyńskiej firmy "Baby Raj" zajmującej się produkcją pościeli, łóżeczek i wyprawek dla niemowląt. 
Szcxzęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Podczas nocy sylwestrowej w gostyńskim szpitalu urodziło się jedno dziecko - to przedstawicielka płci pięknej. Alicja przyszła na świat 1 stycznia, zaledwie dziewięć minut po północy. Dziewczynka jest okazem zdrowia. Waży 2 kilogramy 830 gramów i mierzy 51 centymetrów. - W sylwestra poczułam, że poród się zbliża. Zaczęły się bóle. Około godz. 22:00 byłam już na porodówce, a nieco ponad dwie godziny później malutka urodziła się. Najszczęśliwszy moment był wtedy, kiedy mogłam przytulić córeczkę i usłyszeć jej płacz. To najpiękniejszy prezent noworoczny, jaki mogłam sobie wymarzyć - opowiada Justyna Grzemska (28 l.) z Bruczkowa, szczęśliwa mama Alicji, która nie mogła doczekać się tej chwili. - Tym bardziej że przez długi czas, praktycznie prawie do końca nie wiedzieliśmy, jaka będzie płeć dziecka. Mała zasłaniała nóżki, siedziała pośladkowo i żyliśmy w niepewności aż do 2 grudnia - mówi Justyna Grzemska. Poród był naturalny i przebiegł bez komplikacji, choć odbył się kilka dni po wyznaczonym terminie. - Poród był wyznaczony na 27 grudnia, ale Alicja spóźniała się... To tylko i wyłącznie wybór tej "małej agentki" - opowiada z uśmiechem Justyna Grzemska. - Wszystko przebiegło bardzo sprawnie - dodaje. 

Rodzice są bardzo szczęśliwi, że Alicja urodziła się jako pierwsza w nowym roku. - To dla nas duże wyróżnienie. Tata Błażej (28 l.), który był przy porodzie, też jest dumny i szczęśliwy... Cieszy się cała rodzina - mówi mama Alicji. W domu na zmęczoną, ale szczęśliwą mamę i dziecko będzie oczekiwała jeszcze jedna pociecha, czteroletnia siostrzyczka Magdalena. - Bardzo się cieszy, że ma siostrę. Od kilku dni mówiła już do mnie – "jedź i urodź mi ją". Jak dowiedziała się o tym, że Alicja przyszła na świat, biegała z radości po domu. Zrobiła też laurkę z tej okazji - opowiada wyraźnie wzruszona mama.

Pani Justyna jest bardzo zadowolona, że mogła urodzić na gostyńskiej porodówce. Chwali opiekę, jaką została otoczona. - To nie był mój pierwszy poród. Po raz kolejny wszystko odbyło się tak, jak powinno. Cieszę się, że wszystko przebiegło dobrze a Alicja przyszła na świat zdrowa - zaznacza szczęśliwa mama. - Panie położne, cały personel oddziału jest wspaniały. Jesteśmy otoczone doskonałą opieką zarówno na porodówce, jak i teraz na sali - dodaje.

To nie koniec dobrych wiadomości dla Alicji i jej rodziców - Justyny i Błażeja. Za pośrednictwem naszej redakcji otrzymają prezent - niespodziankę od gostyńskiej firmy "Baby Raj" zajmującej się produkcją pościeli, łóżeczek i wyprawek dla niemowląt. 

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

MiS

Czytaj również

Komentarze (20)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Zuzia, w dniu 2017-01-01 13:27:42

Gratulacje dla rodziców ;) Kolejny rok rozpoczynają kobietki ;)

Dodane przez koleżanka, w dniu 2017-01-01 13:46:08

Gratulacje piękny prezent na Nowy Rok:)

Dodane przez Nadia, w dniu 2017-01-01 14:21:42

Gratulacje! Śliczna dziewczynka! Zdrówka dla malutkiej :)

Dodane przez Borkowianka, w dniu 2017-01-01 14:39:58

Gratuluje

Dodane przez Basia, w dniu 2017-01-01 14:40:56

No bo my jesteśmy solą!!!Gratulacje dla rodziców i zapowiada się dobry Rok

Dodane przez 9876, w dniu 2017-01-01 15:54:55

Gratulacje

Dodane przez mara, w dniu 2017-01-01 16:40:25

Naprawdę :))))śliczna dziewczynka.I to jest radość życia :)))

Dodane przez iga, w dniu 2017-01-01 18:01:52

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców ;) śliczna kruszynka

Dodane przez hhh, w dniu 2017-01-01 19:09:46

Gratulacje Alw czy Gostynska porodowkaj jest taka super w lutym mialam cc. I byl zakaz odwiedzin z powodu grypy. Po cc musialam juz 12godzin po sama chodzic po mleko do poloznych dla małej. Zrozumiem wszystko ale kilka pan w nocy robiło łaske ze musi wstać i dac mleko. A z piersi dopiero na dobre zaczęło mi lecieć w domu

Dodane przez Hhh, w dniu 2017-01-01 20:19:25

Może trzeba było rodzić naturalnie byłoby lepsze chodzenie i lepsze karmienie

Dodane przez Tata, w dniu 2017-01-01 21:27:54

Dobrze że kruszynka jest zdrowa,bo rodzić w tej Gostynskiej rzeźni to ryzyko jak gra w ruletke.Moje drugie dziecko urodziło się w Koscianie,niema żadnego porównania,dzień do nocy.

Dodane przez Miezkanka, w dniu 2017-01-01 22:06:54

Córka położnej to chwali porodówkę. A niestety wg mnie szału nie ma - zresztą nie tylko ja jestem na NIE dla gostynskiego szpitala! ;) a narodzin gratuluję ;) powodzenia na przyszłość dla rodziny ;)

Dodane przez ojciec, w dniu 2017-01-02 09:02:01

każdy poród jest inny - ja byłem przy dwóch (jako ojciec). Jedni chwalą inni nie!!! ja ogólnie jestem zadowolony, ale zawsze znalazłbym minusy!

Dodane przez ola, w dniu 2017-01-02 10:33:16

do hhh ;to Ty ciężko chora byłaś , bo ja po cięciu chodzilam po 5 godzinach i opiekowałam się synem ...w końcu to moje dziecko , a nie pielęgniarki czy innej osoby...

Dodane przez Mężczyzna, w dniu 2017-01-02 11:35:15

Witam serdecznie i gratuluję dla całej rodziny.Chciałbym opowiedzieć się za pozytywną opinię dotyczącą narodzin naszych dzieci,miła położna i ta druga też atmosfera dobra ale są braki np.prysznic,ściany proszę się o pomalować,można czajnik bezprzewodowy dla rodziny z porodówki i krzesła wygodne.Pozdrawiam oddział

Dodane przez hhhhhhh, w dniu 2017-01-02 11:54:52

Do hh jakbym mogla to bym rodzila naturalnir. To niebyl mój whbor a lekarzy z Gostynia. Lepiejiec cc niz chore dziecko przez niedotlenienie

Dodane przez xawier, w dniu 2017-01-02 12:09:51

Co to wogóle za warunkowanie cc czy nataralnie be wiedzy o poacjentce. Jakiś czubek albo małolat pisze cos o czym ie ma zielonego pojęcia. Z takimi nie ma rozmowy. To tak jak z głuchym gadać o muzyce. Pozdrowienia dla mami i Alicji

Dodane przez Bb, w dniu 2017-01-02 22:50:15

Gostyńskiego panie pielęgniarki na porodowce są wredne wypalone zawodowo źle traktują kobiety po cc lekceważą je ignorują ból chwała tylko ci którzy mają tam znajomości wstrętne baby nie zapomnę twarzy tych najgorszych przez nie boje się rodzić drugi raz

Dodane przez Zuza, w dniu 2017-01-04 17:25:37

Panie położne są różne. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Może są niektóre wypalone ale są też te mile które pomogą zawsze. Poświęcą zawsze choć pięć minut . Doradzą czy pomogą. Ja jestem zadowolona bardzo.

Dodane przez Anka, w dniu 2017-01-04 17:29:01

Ja jestem zadowolona bardzo. Panie miłe zawsze pomogły. Wiadomo każdy mógł trafić na inna zmianę pań położnych

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Lampa UV do paznokci
39 PLN
Oprawa UNISEX
TRAMPKI JUNIOR
139 PLN 189 PLN
Oprawa damska