Dzisiaj jest 26 Czerwca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Aktualności Wiadomości

Nigdy więcej faszyzmu, nigdy więcej wojny

23 czerwca 2017

II wojna światowa to jedna z największych tragedii w historii ludzkości, która pochłonęła kilkadziesiąt milionów istnień ludzkich. Wśród nich byli też członkowie podziemnej organizacji „Czarny Legion”, którzy 75 lat temu na placu Monachijskim w Dreźnie oddali życie za ojczyznę. Dzięki polsko-niemieckiemu pojednaniu pamięć o tym wydarzeniu kultywowana jest po dzień dzisiejszy.

Nie ma żadnych zagrożeń z wypłatą

30 maja 2017

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wydłużyło termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie. To dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie złożyli stosownych dokumentów. Rolnicy mają czas do środy 31 maja. W regionie gostyńskim o dopłaty za 2017 rok złożono już ponad 3300 wniosków.

Tego lata królować będzie disco polo

12 maja 2017

Muzyka disco polo przeżywa swój wielki renesans. Niektóre przeboje podbijają muzyczne gusta słuchaczy, a ich wykonawcy robią zawrotną karierę w mediach. Na koncerty przychodzą tłumy fanów spragnionych muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej. Nic dziwnego, że organizatorzy imprez masowych przestali się wstydzić popularności tego gatunku. W tym roku również w naszym powiecie będziemy mieć prawdziwy wysyp muzyki disco polo.

Pierwszy taki casting do seriali w Gostyniu

11 maja 2017

Producenci takich seriali jak "Zdrady", "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy" czy "Pamiętniki z wakacji" po raz pierwszy organizują casting w Gostyniu. Jak zapewniają, udział w nim jest bezpłatny, a udział może wziąć każdy, bez względu na aparycję, wiek czy płeć. Wystarczy krótka prezentacja, a drzwi do kariery stoją otworem

Przegląd "na oko" już nie przejdzie

02 maja 2017

Zdecydowana większość Polaków posiada samochód liczący sobie co najmniej kilka, a nawet kilkanaście lat. Dla właścicieli takich właśnie aut wizyta w stacji kontroli pojazdów może już wkrótce okazać się bardzo stresująca. Wkrótce w życie mają wejść przepisy, dzięki którym trudniej będzie przejść badanie techniczne.

Awansowały do Mistrzostw Polski

01 maja 2017

Gostyńskie mażoretki Big Bang mają na swoim koncie kolejne sukcesy. Nasze reprezentantki bardzo dobrze zaprezentowały się na Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Zachodniej, niejednokrotnie stając na najwyższym stopniu podium. Tym samym otrzymały nominację na Mistrzostwa Polski Mażoretek, które odbędą się w Kędzierzynie Koźlu.

Wkrótce sprawdzisz punkty karne

21 kwietnia 2017

Od 24 kwietnia Ministerstwo Cyfryzacji udostępni nową usługę, która umożliwi kierowcom sprawdzenie liczby punktów karnych bez potrzeby udawania się na komendę policji. Jedyne, co będzie wymagane, to założenie Profilu Zaufanego (eGO), ale i to w przypadku większości użytkowników da się załatwić przez Internet. 

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Obuwie damskie Reebok
219 PLN
Torebka damska
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
219 PLN 279 PLN
Zestaw mebli technorattanowych
399 PLN
UNICRAFT MH 10 TON, podnośnik maszynowy
933,00 PLN
Oprawy męskie