Dzisiaj jest 24 Maja 2017, Środa, imieniny obchodzą:

Aktualności Plebiscyt

Kolejne zmiany i ostra rywalizacja

20 maja 2017

Mija kolejny tydzień Plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, który tym razem przynosi duże zmiany na szczytach listy. Nie wszyscy dotychczasowi liderzy zdołali utrzymać swoje pozycje, a pozostali muszą ostro walczyć o zdobyte miejsca. Wygląda na to, że Plebiscyt wyraźnie przyspieszył, dlatego wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Zmiana lidera. Zobacz, kto stracił najwięcej

15 maja 2017

W Plebiscycie na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim zaczynają wyłaniać się pierwsi liderzy. Niemal w każdej gminie jedna osoba wyraźnie nadaje rytm pozostałym. Od ubiegłego tygodnia zaszły też duże zmiany na szczycie tabeli. Cały czas rośnie liczba głosów oddawanych na kandydatów, ale do końca głosowania droga jeszcze daleka. 

Wystartowali z impetem

09 maja 2017

Choć od rozpoczęcia Plebiscytu minęło kilka dni, to wydaje się, że wielu naszych czytelników  potraktowało go bardzo poważnie. Już w pierwszym tygodniu oddano kilkaset głosów na swoich faworytów. Widać wyraźnie, że głosowanie nabiera rozpędu, jednak największe emocje podobnie jak w latach ubiegłych dopiero przed nami. W tym roku Plebiscytowi patronują instytucje związane z rolnictwem - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), a także Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS). Honorowy patronat nad Plebiscytem objął Jan Dziedziczak poseł RP.

Trzeci raz wybieramy najlepszego sołtysa w powiecie gostyńskim!

01 maja 2017

Mija trzeci rok, odkąd redakcja portalu gostyn24.pl po raz pierwszy zorganizowała Plebiscyt na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim. Za każdym razem emocje towarzyszące głosowaniu były ogromne. W tym roku spodziewamy się, że będzie jeszcze ciekawiej, a wszystko za sprawą naszych partnerów i atrakcyjnych nagród nie tylko dla najlepszych włodarzy.

Poznajcie nazwisko zwycięzcy!

12 maja 2016

Przeliczanie kuponów oddanych w Plebiscycie na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim przez czytelników Gazety Gostyńskiej zajęło nam trochę czasu. Okazało się jednak, że nie wpłynęły one na  ostateczne wyniki rankingu. Tylko w jednym przypadku doszło do istotnej zmiany. Głosami czytelników Gazety Gostyńskiej, Teresa Snela, sołtys Studziannej, zajęła trzecie miejsce w gminie Borek Wlkp.,wyprzedzając Mariana Antkowiaka, sołtysa Skokówka.

Karty to nie wyrocznia...

02 maja 2016

Gdy mówiła innym, że kiedyś będzie miała własny program w telewizji, patrzono na nią z niedowierzaniem. Tymczasem dzisiaj występuje na wizji Ezo TV oraz interaktywnej TV iPol. Mówi, że to za sprawą Boskiego Tarota, który zainspirował ją tak bardzo, że porzuciła zawód kosmetyczki, by zająć się największą pasją swego życia – kartami.  O intuicji, pracy na żywo w telewizji oraz o tym, co mamy zapisane w portrecie numerologicznym, opowiada gostyńska wróżka Anett Toya, prywatnie Aneta Żeromska.

Poznajmy głównych faworytów do tytułu

01 maja 2016

Internetowa część plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim dobiegła końca. Nie są to jednak ostateczne wyniki.  Aby wyłonić zwycięzców, musimy zliczyć jeszcze kupony z Gazety Gostyńskiej. Dziś prezentujemy nazwiska tych, którzy otrzymali najwięcej sms-ów. 

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Torebka damska
Nakładka słoneczna - polaryzacja i filtr UV
OBUWIE DAMSKIE NIKE
160 PLN 219 PLN
OBUWIE DAMSKIE ADIDAS
175 PLN 229 PLN
Koszulka Fitness Reebok Damska
Oprawa damska