Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności Plebiscyt

Poznajmy nazwisko zwycięzcy!

13 czerwca 2017

Zakończyło się liczenie głosów w Plebiscycie na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, dlatego już dziś możemy przedstawić Państwu zwycięzcę. Zgodnie z naszymi przewidywaniami został nim sołtys, który niemal od początku przewodził stawce najlepszych. Walka o tytuł toczyła się do ostatnich chwil, a liczba oddanych głosów wyniosła 8856. To świadczyć o ogromnej sympatii naszych dla wszystkich biorących udział w konkursie.  

Ostatnie chwile głosowania

10 czerwca 2017

W najbliższy poniedziałek, na minutę przed północą zakończy się Plebiscyt na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim. Kto nie oddał dotąd głosu, powinien to zrobić jak najszybciej, gdyż jeden SMS może zdecydować o wszystkim. Zgodnie z przewidywaniami ostatni tydzień głosowania to niesamowita walka na szczycie tabeli. Wśród pretendentów do tytułu największe szanse ma sześcioro sołtysów.

Dodatkowa nagroda w Plebiscycie

06 czerwca 2017

Tylko kilka dni dzieli nas od ogłoszenia wyników Plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, w którym nagrodami są markowy telewizor, wysokiej klasy lodówka i sprzęt AGD. Tymczasem jeden z partnerów akcji zdecydował się na ufundowanie kolejnej wartościowej nagrody - tabletu wartego ponad 790 zł.

Plebiscyt na ostatniej prostej. Lista TOP 10

03 czerwca 2017

Został już tylko tydzień do zakończenia III Plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim. Na tym etapie widać wyraźnie, kto ma największe szansę na zwycięstwo. W nadchodzącym tygodniu można się zatem spodziewać bardzo ostrej rywalizacji do samego końca, zwłaszcza że różnica liczby głosów w pierwszej dziesiątce jest niewielka. 

Plebiscyt na półmetku. Lista 10 najlepszych sołtysów!

27 maja 2017

Gdy rozpoczynaliśmy Plebiscyt na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, mogło się wydawać, że ci, którzy ostro wystartowali i zdobyli znaczną przewagę nad pozostałymi, będą liderami do samego końca. Tymczasem zmiany następują każdego dnia i to bardzo znaczące. Miniony tydzień przyniósł kolejne niespodzianki. Wygląda więc na to, że na półmetku rywalizacja zaczyna dopiero nabierać rozpędu.

Kolejne zmiany i ostra rywalizacja

20 maja 2017

Mija kolejny tydzień Plebiscytu na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim, który tym razem przynosi duże zmiany na szczytach listy. Nie wszyscy dotychczasowi liderzy zdołali utrzymać swoje pozycje, a pozostali muszą ostro walczyć o zdobyte miejsca. Wygląda na to, że Plebiscyt wyraźnie przyspieszył, dlatego wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Zmiana lidera. Zobacz, kto stracił najwięcej

15 maja 2017

W Plebiscycie na Najlepszego Sołtysa w Powiecie Gostyńskim zaczynają wyłaniać się pierwsi liderzy. Niemal w każdej gminie jedna osoba wyraźnie nadaje rytm pozostałym. Od ubiegłego tygodnia zaszły też duże zmiany na szczycie tabeli. Cały czas rośnie liczba głosów oddawanych na kandydatów, ale do końca głosowania droga jeszcze daleka. 

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Torebka dasmksa
Oprawa damska
Torebka damska
Avatary
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
219 PLN 259 PLN