Dzisiaj jest 29 Kwietnia 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Aktualności Na temat

Co na to dyrektor szpitala?

20 kwietnia 2017

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o karze nałożonej na gostyński SPZOZ przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz żądaniu zwrotu ponad pół miliona złotych za błędne rozliczenia i udzielanie świadczeń, których nie wykonano. Nie udało nam się wówczas skontaktować z dyrektorem placówki, dlatego dziś prezentujemy jego stanowisko w tej sprawie.

Przepiękny gest 8-latka z Daleszyna

06 kwietnia 2017

Przyniosła szczęście walczącemu z ziarnicą złośliwą Bartkowi Hoszowskiego i zmagającemu się z nowotworem Oskarowi Zarembie, teraz ma szansę dalej służyć dobrej sprawie. Tablica na Facebooku, która w ostatnich miesiącach pomagała w zbiórce pieniędzy dla Oskara, teraz należeć będzie czasowo do Stasia Szymańskiego z Ponieca, którego historię prezentowaliśmy w portalu Gostyn24 i „Gazecie Gostyńskiej”. Chłopiec walczy o pełną sprawność nóg. Potrzebuje nowego wózka aktywnego oraz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. 

Cztery tragiczne wypadki.Policja apeluje o ostrożną jazdę

06 kwietnia 2017

Ciepłe i słoneczne dni sprawiają, że na drogach naszego regionu coraz częściej pojawiają się miłośnicy jazdy na dwóch kółkach. Gostyńscy policjanci apelują do wszystkich motocyklistów o zachowanie rozwagi i ostrożności. W ostatnich dwóch latach odnotowano cztery wypadki z udziałem motocyklistów, w których śmierć poniosło pięć osób, a jedna do dziś zmaga się z kalectwem.

Sąd oddalił zarzuty wobec Gostyn24

03 kwietnia 2017

Artykuł pt. "Kandydat z prokuratorskimi zarzutami", jaki ukazał się w portalu gostyn24.pl i "Gazecie Gostyńskiej" kilka tygodni temu, znalazł swój finał w sądzie. Reprezentujący własny komitet wyborczy Paweł Malinowski złożył wniosek o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym, co miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Po zapoznaniu się z dowodami sąd wydał postanowienie.

To już nie są żarty

31 marca 2017

Zadłużenie szpitala to temat mało wygodny dla władzy, chociaż społecznie bardzo uzasadniony. Jeden z radnych zapytał podczas wczorajszej sesji wprost o sytuację finansową placówki. Odpowiedź, którą uzyskał, może przerażać, chociaż - jak mówią - punkt widzenia zależy często od punktu siedzenia...

Mandaty poszły w tysiące

20 marca 2017

Uwaga, kierowcy! W Wielkopolsce trwa policyjna akcja "Prędkość - zero tolerancji". To oznacza częste kontrole i większą czujność. Policjanci przez cały tydzień będą zwracać szczególną uwagę na każde nawet najmniejsze przekroczenie prędkości przez kierowców na drogach. Tylko wczoraj na terenie powiatu gostyńskiego ukarano ponad 30 kierowców.

Wiatr postawił na nogi strażaków

19 marca 2017

Mimo gwałtownego wiatru, jaki przetoczył się nad naszym regionem w sobotę po południu, strażacy nie odnotowali poważniejszych zdarzeń. W sumie wzywani byli do pięciu interwencji związanych z drzewami tarasującymi przejazd oraz zerwanych linii energetycznych.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Okulary damskie słoneczne - polaryzacja, filtr UV
Koszulka Fitness Reebok Damska