Dzisiaj jest 21 Lutego 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Aktualności Na sygnale

Zwłoki mężczyzny leżały w błocie

19 lutego 2017

W Szelejewie Pierwszym znaleziono zwłoki mężczyzny leżącego twarzą w błocie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed śmiercią pił alkohol w miejscowym barze. Prokuratura wyklucza udział osób trzecich. Planowana sekcja zwłok ma wyjaśnić, czy jego śmierć nastąpiła na skutek utonięcia czy może zatrucia alkoholem.

Zapaliła się podłoga

18 lutego 2017

Ogromną czujnością wykazali się mieszkańcy budynku wielorodzinnego w Łęce Wielkiej. W jednym z remontowanych mieszkań wyczuli zapach spalenizny i natychmiast powiadomili straż pożarną. Zanim jednak zadzwonili, weszli do mieszkania, aby sprawdzić, co się dzieje.

Czołowe zderzenie. Są ranni - film

17 lutego 2017

Na trasie Drzewce - Śmiłowo z nieustalonych na razie przyczyn czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, które następnie wpadły do rowów po przeciwnych stronach jezdni. Najbardziej poszkodowana została kierująca toyotą kobieta. Z wraku wyciągnęli ją dopiero strażacy.

Chcieli pomóc kierowcy. Ten miał 2,5 promila

17 lutego 2017

Ugrzązł w błocie na poboczu drogi i mimo prób nie był w stanie wyjechać. Zapewne ogromne było jego zaskoczenie, kiedy pomoc w wyciągnięciu auta zaoferowali mu przejeżdżający w okolicy... policjanci. Ci szybko wyczuli, że kierowca nie przez przypadek "zaparkował" tak feralnie.

Uderzył w płot. Koledzy ruszyli z "odsieczą"

17 lutego 2017

W czwartek wieczorem 21-letni kierowca BMW nie zapanował nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. W samochodzie były jeszcze dwie osoby. Jedna z nich trafiła do szpitala. Na miejscu oprócz karetki pogotowia i policji szybko zjawili się też koledzy sprawcy, którzy próbowali robić wszystko, by informacja ta nie ujrzała światła dziennego. 

Zignorował czerwone światło

16 lutego 2017

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w bok volkswagena. Policjantom miał początkowo tłumaczyć, że na sygnalizatorze paliło się zielone światło. Istniało podejrzenie, że faktycznie mogła zawinić sygnalizacja. W końcu funkcjonariuszom udało się sprawę wyjaśnić, a sprawcę kolizji ukarać mandatem i punktami karnymi.

Towar sprzedawał "pod ladą"?

16 lutego 2017

Właściciel jednego ze sklepów w powiecie gostyńskim odpowie za posiadanie i sprzedaż wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Tytoń i papierosy ukrywał na zapleczu. Nadal nie jest znana wartość zarekwirowanych towarów. Policjanci czekają na wycenę z Urzędu Celnego.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
BUTY FILCOWE PCV
27,00 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Torebka damska
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
219 PLN 279 PLN
Czapka Full Cap
Centrum Gwiazdkowe
SUPER CENY! PLN