Dzisiaj jest 26 Kwietnia 2017, Środa, imieniny obchodzą:

Aktualności Na sygnale

To nie był pożar, a zwykłe ognisko

26 kwietnia 2017

Informacja o niebezpiecznym pożarze postawiła na równe nogi gostyńskich strażaków. Do akcji wysłano kilka zastępów, które już po kilku minutach dotarły we wskazane miejsce. Jakież było zdziwienie strażaków, gdy zobaczyli, co się naprawdę stało...

Zatankowali paliwo i odjechali, nie płacąc

26 kwietnia 2017

Zatankowali samochód do pełna i jak gdyby nigdy nic odjechali... Pracownice stacji paliw nie zamierzały odpuścić złodziejom i natychmiast powiadomiły policję. Pościg okazał się skuteczny, bo kilkanaście kilometrów dalej zostali zatrzymani. Wtedy okazało się, że kierowca ma na sumieniu inne przestępstwa i jeszcze dziś trafi do aresztu.

Pies nie miał żadnych szans

26 kwietnia 2017

W ostatnim czasie niejednokrotnie informowaliśmy o kolizjach ze zwierzętami leśnymi. Tymczasem uważać trzeba wszędzie. Jadąc w nocy przez przez wieś, kierowca uderzył w przebiegającego przez drogę sporej wielkości psa. Zwierzę nie miało żadnych szans, zginęło na miejscu.

Kolejna akcja przeciwko piratom

25 kwietnia 2017

Od jutra w całej Wielkopolsce po raz kolejny ruszy akcja "Prędkość – zero tolerancji". Na pobłażliwość stróżów prawa nie ma co liczyć. Policjanci podczas wzmożonych kontroli będą skrupulatnie egzekwować przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Było ciemno i nie zdołał jej ominąć...

24 kwietnia 2017

Dwa uszkodzone koła to efekt kolizji z "wyrwą" na trasie Smogorzewo - Talary. Kierowca osobówki nie był w stanie ominąć feralnego miejsca, bo nie było ono odpowiednio zabezpieczone. 

"Skasował" auto w dniu urodzin

24 kwietnia 2017

Zapewne takiego "prezentu" w dniu urodzin kierowca tej osobówki się nie spodziewał. Czekają go koszty związane z naprawą auta. Kiedy jechał trasą Babkowice - Pogorzela, nagle z rowu wybiegła sarna i uszkodziła jego pojazd. Sam kierowca wyszedł z opresji bez szwanku.

Poszkodowany przez dziurę

20 kwietnia 2017

Czas biegnie nieubłaganie, a dziury po zimie na wielu odcinkach dróg jak były, tak są. Boleśnie przekonał się o tym pewien kierowca, który jadąc drogą Józefów - Kromolice, najechał na sporej wielkości wyrwę i uszkodził auto.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

HALÓWKA NIKE
120 PLN 179 PLN
Adidas ZX 750
279,00 zł PLN
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Koszulki Under Armour
169 PLN
OBUWIE NIKE JUNIOR
198 PLN 239 PLN
Oprawa damska