Dzisiaj jest 26 Czerwca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Aktualności Na sygnale

Odbierała dziecko. Auto zaczęło płonąć

23 czerwca 2017

Przyjechała do przedszkola po dziecko i wtedy z jej autem zaczęło się dziać coś niepokojącego. Wychodząc z budynku, zauważyła, że spod maski pojazdu wydobywają się kłęby dymu. Na miejsce wezwano strażaków, którzy szybko opanowali sytuację.

Amoniak wyciekał ze zbiornika

22 czerwca 2017

Wyciek amoniaku w gostyńskiej Spółdzielni Mleczarskiej postawił na nogi kilka zastępów strażaków. Nie wszystkim pracownikom udało się bezpiecznie opuścić strefę zagrożenia. Jedną osobę poszkodowaną w wypadku trzeba było ewakuować. Na szczęście... to były tylko ćwiczenia.

Wjechał w tył forda

21 czerwca 2017

Mandatem i punktami karnymi ukarano mieszkańca Tarnowskich Gór, który prawdopodobnie zagapił się i wjechał w tył forda. Kierowcom nic się nie stało, skończyło się na uszkodzonych pojazdach. Wszystko wydarzyło się na prostym odcinku drogi.

Nieuwaga będzie kosztowała

21 czerwca 2017

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego to przyczyny kolizji na ulicach Gostynia. Zniszczone zostały cztery samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało, a na sprawców nałożono mandaty karne.

Ciało mężczyzny znaleziono w rowie

21 czerwca 2017

Tragiczny finał poszukiwań Stefana Skotarczyka, 51-letniego mieszkańca Łęki Wielkiej. Ciało mężczyzny znaleziono 21 czerwca w przydrożnym rowie na trasie Rokosowo - Pudliszki. Przyczyny i okoliczności zgonu ustala gostyńska policja pod nadzorem prokuratura. Niewykluczone, że do śmierci poszukiwanego przyczynić się osoby trzecie.

Linia energetyczna spadła na jezdnię - film

21 czerwca 2017

Niebezpieczne zdarzenie na drodze wojewódzkiej 434 w Gostyniu. Gałąź spadła na linie średniego napięcia, doprowadzając do zwarcia przewodów. Pożaru nie było, ale przewody spadły na drogę, blokując przejazd na kilkanaście minut.

Jak on to zrobił?

19 czerwca 2017

Niemożliwe? A jednak... Młody kierowca, jadąc ul. Mostową w Gostyniu, zjechał z drogi i wjechał do głębokiego rowu. Samochód postawiło niemal do pionu, po czym ugrzązł w błocie. Patrząc na zdjęcia, trudno uwierzyć, jak do tego doszło. Na szczęście 24-latek wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Dostał za to mandat dużo niższy niż... koszty naprawy samego auta. 

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
OBUWIE DAMSKIE NIKE
160 PLN 219 PLN
Blaty kuchenne
OBUWIE MĘSKIE PUMA
120 PLN 179 PLN
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE ADIDAS
299 PLN 349 PLN