Dzisiaj jest 25 Marca 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Aktualności Na sygnale

Jej "kochanek" też trafił za kraty

25 marca 2017

Próbując uniknąć kary symulował uraz kręgosłupa, a w czasie przesłuchań nie przyznawał się do winy i odmawiał składania wyjaśnień. Sąd podjął jednak decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny zamieszanego w kradzież ponad pół miliona złotych w jednym z gostyńskich banków.

Motocyklista doprowadził do kolizji i uciekł

24 marca 2017

Pogoda jest coraz ładniejsza, więc na drogach pojawia się więcej motocyklistów. Policja odnotowała też pierwsze zdarzenie z udziałem motocyklisty, który doprowadził do kolizji z samochodem osobowym i uciekł. Policja apeluje do wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia, o kontakt z najbliższą jednostką.

Kradli, kradli, aż wpadli

23 marca 2017

Regularnie "odwiedzali" markety w różnych powiatach. To jednak nie promocje ich kusiły, ale chęć zysku. Z kilku sklepów "wynieśli" kawę i słodycze. Wpadli po nieudanej próbie kradzieży w jednym z gostyńskich marketów. Uwagę jednego z ochroniarzy przykuło nerwowe zachowanie złodziejskiego duetu, a o swoich podejrzeniach poinformował policję… Okazało się, że mężczyzna "miał nosa".

Nikt nie przyznał się do winy - film

22 marca 2017

Dwa rozbite samochody osobowe blokują przejazd ul. Poznańską. Auta brały udział w kolizji. Cały czas jednak nie wiadomo, który z kierowców zawinił. Na miejsce wezwano technika policyjnego. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia. 

Weekend pod znakiem kolizji

20 marca 2017

Nieuwaga i pośpiech kierowców, ale też dziury w jezdni i spadające konary - to główne przyczyny kolizji, jakie miały miejsce na drogach powiatu gostyńskiego w miniony weekend. Oprócz zniszczonych pojazdów, nadszarpniętych nerwów i słonych mandatów do zapłacenia na szczęście nic więcej się nie stało.

Wpadł w poślizg i uderzył w busa?

20 marca 2017

Niewykluczone, że śliska nawierzchnia była przyczyną wypadku na krajowej "dwunastce". Samochód osobowy prawdopodobnie wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem. Kierowcę i pasażera osobówki karetkami przewieziono do szpitala.  

Auta rozbite, kierowcy w szpitalu

18 marca 2017

Dwaj kierowcy trafili do szpitala po zdarzeniu, do jakiego doszło w Pogorzeli. Wiadomo, że oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. W pewnym momencie jeden z kierowców próbował się zatrzymać. Wtedy doszło do kolizji.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

TRAMPKI MĘSKIE
169 PLN 219 PLN
Parapety
BLUZA TERMOAKTYWNA KOMPRESYJNA MĘSKA COLDGEAR ARMOUR MOCK UNDER ARMOUR
170zł PLN
Koszulka Fitness Reebok Damska
Paski męskie skórzane
Torebka damska
Blaty kuchenne