Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności Na sygnale

Uczciwych znalazców nie brakuje

18 sierpnia 2017

Uczciwych znalazców w powiecie gostyńskim nie brakuje. Do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu trafił kolejny w ostatnim czasie telefon komórkowy. Aparat znaleziono kilka dni temu w miejscowości Brzezie. 

BMW uderzyło w bok ciągnika

17 sierpnia 2017

Na odcinku drogi wojewódzkiej 434 - Ciołkowo-Przyborowo samochód osobowy uderzył w ciągnik rolniczy. Jak ustalono zawinił kierowca BMW, który próbując uniknąć wjechania w tył ciągnika, ostatecznie uderzył w jego bok. Osobówka został poważnie uszkodzona, ale nikomu nic się nie stało. 

Nieuwaga podczas cofania

17 sierpnia 2017

Wyjątkowo pechowo zakończył manewr cofania 66-letni kierowca renault. Mężczyzna uderzył w bok innej osobówki, zaparkowanej na ulicy. Nikomu nic się stało, ale auta zostały uszkodzone.

Mandat i punkty za wymuszenie...

17 sierpnia 2017

Mandatem w wysokości 500 złotych i punktami karnymi ukarano 27-letniego mieszkańca gminy Gostyń. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w bok innej osobówki. Nikomu nic się nie stało. 

Zapalił się na parkingu...

17 sierpnia 2017

Zaparkowała auto na parkingu i wyszła na chwilę, kiedy wróciła z pojazdu wydobywał się dym. Podniosła maskę auta, zobaczyła płomienie i wezwała na pomoc strażaków. Chwile później na miejscu był już zastęp Państwowej Straży Pożarnej i patrol policji.

Potrącenie podczas wyprzedzania

16 sierpnia 2017

O ogromnym szczęściu może mówić rowerzystka, która dziś po południu jechała trasą Gostyń-Krajewice. Młoda kobieta została potrącona przez samochód osobowy marki Renault. Z kolizji wyszła bez szwanku. Po zbadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu zdarzenia.

Kolizja na wojewódzkiej

16 sierpnia 2017

Kolizja na drodze wojewódzkiej 434 pomiędzy Gostyniem a Starą Krobią. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Zawinił kierowca BMW, który nie wyhamował w porę i uderzył w jadące przed nim Audi.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Koszulki Under Armour
169 PLN
Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN
Oprawa damska
Kurta damska Nike
89 PLN 159 PLN
Oprawa damska
OBUWIE MĘSKIE PUMA
120 PLN 179 PLN