Dzisiaj jest 22 Stycznia 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Aktualności O tym się mówi

Skandal na cmentarzu?

22 stycznia 2017

Sterta ziemi, kamienie, obok niechlujnie ułożone kwiaty i znicze stojące przy sąsiedniej mogile. Taki widok miała zastać rodzina, która kilka dni wcześniej pochowała na gostyńskim cmentarzu jednego ze swoich najbliższych. Gdy emocje opadły, poszli ze skargą do opiekuna i administratora cmentarza, bo na taki grób się nie godzili.

Mieszkańcy skarżą się na drogi

19 stycznia 2017

Czytelnicy skarżą się na fatalny stan dróg, na których nadal zalega śnieg i lód. Jazda nimi, jak podkreślają, wciąż należy do trudnych i niebezpiecznych. Najgorzej w opinii mieszkańców sytuacja prezentuje się na drogach powiatowych i gminnych.

Popularny lek wycofywany z aptek

19 stycznia 2017

Uwaga! Popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy znika z aptecznych półek. Chodzi o Aspirin Effect. Decyzję wydał Główny Inspektor Farmaceutyczny. Ma ona rygor natychmiastowej wykonalności. Sprawdźcie, czy go macie w domu!

Komendant podziękował im za odwagę

18 stycznia 2017

Nie pozostali obojętni na krzyk napadniętej kobiety. Bez chwili zawahania ruszyli z pomocą i ujęli pijanego napastnika. Wszyscy otrzymali z rąk komendanta gostyńskiej policji list gratulacyjny i podziękowania za obywatelską postawę.

Mieszkańcy ofiarowali ponad 226 tys.

17 stycznia 2017

Ponad 226 tys. złotych udało się zebrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie gostyńskim. To cały czas nieoficjalny wynik. Co najważniejsze, mieszkańcy naszego regionu po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca.

Rekordowa kwota za złote serduszko

16 stycznia 2017

To była rekordowa licytacja w powiecie gostyńskim. Za niebagatelną sumę 3,5 tys. złotych sprzedane zostało złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu. Mieszkańcy byli bardzo hojni także podczas innych aukcji. Liczenie zebranych pieniędzy wciąż trwa i być może padnie kolejny rekord!

Drogi w większości są już czarne

12 stycznia 2017

W nocy nad regionem szalały zawieje i zamiecie śnieżne. Przy lekkim mrozie śnieg utrzymał się do godzin porannych. Obecnie na niektórych odcinkach dróg zalega jedynie błoto pośniegowe, ale wszystkie są przejezdne. Kierowcy jeżdżą bardzo ostrożnie, bo policja nie odnotowała żadnej kolizji.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

DOLCE & GABBANA
NOWOŚC! PLN
Torebka dasmksa
Spawarka inwertorowa ADLER MMA-220
577,00 PLN
TRAMPKI DAMSKIE PUMA
129 PLN 159 PLN
Obuwie męskie Adidas
259 PLN 319 PLN
OBUWIE MĘSKIE REEBOK
122 PLN 179 PLN
Wyłaz dachowy FAKRO WGT 46-75
239,99zł brutto/szt PLN