Dzisiaj jest 21 Lutego 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Aktualności O tym się mówi

Śmiać się czy płakać?

16 lutego 2017

Dla całego powiatu gostyńskiego opiekę medyczną w święta, wieczorami i nocą powinna zapewniać tzw. "wieczorynka". Tyle teorii. Do naszej redakcji często jednak dzwonią niezadowoleni mieszkańcy. Jedna z naszych czytelniczek twierdzi, że blisko cztery godziny musiała czekać na pomoc lekarki, choć była piąta w kolejce. 

Zobaczcie jak wypadły w "Idolu" - film

16 lutego 2017

Wśród tysięcy kandydatów, którzy postanowili spróbować swoich sił w kultowym telewizyjnym talent show pojawiły się również dwa gostyńskie głosy – siostry Julia i Marysia Kozłowskie. To właśnie próbkę ich możliwości wokalnych można było usłyszeć podczas emisji wczorajszego odcinka programu „Idol” w Telewizji Polsat. Sami zobaczcie jak wypadły.

Wśród tysięcy kandydatów, którzy postanowili spróbować swoich sił w kultowym telewizyjnym talent show pojawiły się również dwa gostyńskie głosy – siostry Julia i Marysia Kozłowskie. To właśnie próbkę ich możliwości wokalnych można było usłyszeć podczas emisji wczorajszego pierwszego odcinka programu „Idol” w telewizji Polsat. 

Bank zwrócił pieniądze klientom

14 lutego 2017

Pieniądze naszych klientów są bezpieczne - komunikat tej treści otrzymaliśmy od przedstawicieli eurobanku po incydencie, jaki miał miejsce w gostyńskim oddziale. Jak już informowaliśmy, pracownica placówki ze wspólnikami ukradli dane klientów, ściągnęli pieniądze, a następnie zakopali je w garażu. Sprawa wyszła na jaw, kiedy klienci zaczęli pytać o "znikającą" gotówkę.

Porzucone na pewną śmierć

11 lutego 2017

Pięć szczeniaków w kartonie znaleziono na jednym z krobskich osiedli. Pisk wydobywający się z pudła zwrócił uwagę dwóch kobiet, które przechodziły w tym rejonie. Pewnie tylko dlatego psiaki nadal żyją. Osoba, która porzuciła zwierzęta na kilkustopniowym mrozie, musi liczyć się z poniesieniem kary. Sprawę zgłoszono policji. 

Sprawa trafiła do prokuratury

09 lutego 2017

Gostyńska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi sprawę znęcania się nad psem, którego uratowali członkowie Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Noe". Zwierzę było przetrzymywane w koszmarnych warunkach, skrajnie wychudzone i miało łańcuch wrośnięty w szyję.

Ten lek wycofują z aptek!

09 lutego 2017

Popularny lek na kaszel został wycofany ze sprzedaży przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Chodzi o jedną serię tabletek Mucosolvan. Sprawdź, czy nie masz tego lekarstwa w domowej apteczce.

Mieszkańcom nie przeszkadzają, ale...

09 lutego 2017

Nazwy ulic, placów i skwerów nie mogą promować komunizmu. Tak wynika z przepisów ustawy dekomunizacyjnej, zgodnie z którą samorządy miały rok na zmianę ich nazewnictwa. W regionie gostyńskim z takim wyzwaniem będzie musiał zmierzyć się jeden z samorządów.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

milwaukee MŁOT KANGO 545S
2985,00 PLN
Botki damskie BARSKI
Avatary
od 170 PLN
Buty dziecięce
139,99 PLN 179,99 PLN
Serdelka cienka
11,60 PLN
Obuwie damskie Sergio Leone