Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności O tym się mówi

Zwyciężył mimo kontuzji. Rafał, dziękujemy!

15 sierpnia 2017

Rafał Przybył udowodnił, że człowiek zdolny jest do rzeczy wielkich. Wyruszył 14 sierpnia rano, by przebiec 220 km i dotrzeć do Częstochowy. A wszystko dla Julii Roszak. Pomimo zmęczenia, odcisków, braku snu, a co gorsze bolesnej kontuzji nogi wywiązał się z danego słowa. Ci, którzy mu towarzyszyli podkreślają, że dzięki tej inicjatywie stali się częścią pięknej historii, a na samej trasie biegu działy się rzeczy niezwykle wzruszające. Rafał, dziękujemy!

Rafał Przybył udowodnił, że człowiek zdolny jest do rzeczy wielkich. Wyruszył 14 sierpnia rano, by przebiec 220 km i dotrzeć do Częstochowy. A wszystko dla Julii Roszak. I pomimo zmęczenia, odcisków, braku snu, a co gorsze bolesnej kontuzji nogi wywiązał się z danego słowa. Ci, którzy mu towarzyszyli podkreślają, że dzięki tej inicjatywie stali się częścią pięknej historii, a na samej trasie biegu działy się rzeczy niezwykle wzruszające. Rafał, dziękujemy!

To już jutro! Rafał pobiegnie do Częstochowy

13 sierpnia 2017

W poniedziałek 14 sierpnia o godz. 6.00 Rafał Przybył wraz ze sztabem i przyjaciółmi rozpocznie bieg do Częstochowy, by wesprzeć kosztowne leczenie chorującej na mózgowe porażenie dziecięce Julii Roszak z Gostynia. W czasie 220 km mierzył się będzie z przeciwnościami trasy i własnymi słabościami. Każdy z nas może mu kibicować oraz śledzić wydarzenie na Facebooku.

Czas przygotować się na zmiany

07 sierpnia 2017

Rozpoczęły się roboty drogowe na trasie Pudliszki - Karzec. W ramach inwestycji przebudowane zostaną dwa mosty, powstanie nowa nawierzchnia i ścieżka rowerowa. Wraz z drogowcami pojawiły się problemy. Wprowadzona została czasowa zmiana organizacji ruchu.

Właściciel sklepu szuka tego mężczyzny

04 sierpnia 2017

Kradzieże w sklepach to prawdziwa plaga. Złodzieje biorą często co popadnie i stają się coraz bardziej bezczelni. Jeden z gostyńskich handlowców postanowił upublicznić w internecie zdjęcie człowieka, który ukradł mu w biały dzień markowe okulary przeciwsłoneczne warte ponad 800 zł. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Widać wyraźnie, jak starszy mężczyzna wkłada je do saszetki i wychodzi. Właściciel placówki ma nadzieję, że dzięki temu ktoś rozpozna złodzieja

Chcieli pomóc ratować klasyka

03 sierpnia 2017

Kiedy tylko dowiedzieli się o kolizji, w której uczestniczył "maluch", a jego właściciel przez rok każdą wolną chwilę poświęcał na remont auta, nie mogli bezczynnie patrzeć. Zaoferowali swoją pomoc, by ratować... klasyka. Mowa o pasjonatach zabytkowych pojazdów z Gostynia.

Jedna dziura, cztery uszkodzone auta?

01 sierpnia 2017

Zły stan dróg powiatowych to temat często poruszany podczas sesji gminnych czy powiatowych. Na własnej skórze przekonali się o tym czterej kierowcy jadący 31 lipca trasą Smogorzewo - Talary. Wszyscy w ciągu zaledwie kilkunastu minut wjechali w tę samą, ogromną wyrwę, uszkadzając swoje auta.

Zmarły był radnym i sędzią piłkarskim

29 lipca 2017

Kierowca samochodu osobowego został znaleziony nieprzytomny na poboczu drogi powiatowej, z głową opartą o kierownicę. Wezwano karetkę pogotowia, ale na pomoc było już za późno. Mężczyzna mimo długotrwałej reanimacji zmarł, a na miejsce wezwano zespół dochodzeniowo-śledczy. Jak udało nam się potwierdzić, zmarły 64-latek był znanym sędzią piłkarskim i radnym.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Torebka damska
TRAMPKI JUNIOR
139 PLN 189 PLN
Paski męskie skórzane
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN