Dzisiaj jest 29 Kwietnia 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Aktualności O tym się mówi

Oni obracają setkami milionów

27 kwietnia 2017

Mamy powody do dumy. Jedno z przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w Gostyniu znalazło się na "Liście 500" największych firm w Polsce. Co więcej, w porównaniu do ubiegłego roku firma awansowała w zestawieniu aż o 42 pozycje, a jej przychody ze sprzedaży wyniosły ponad 800 mlionów złotych!

Wszystko zaczęło się w Gostyniu...

19 kwietnia 2017

Dino to dziś marka znana niemal w całej Polsce. Nie wszyscy jednak pamiętają, że pierwszy sklep wielkopowierzchniowy pod tą nazwą powstał właśnie w Gostyniu. Z czasem firma zaczęła otwierać kolejne markety w ościennych powiatach. Obecnie ich liczba przekroczyła 600 placówek. Spółka zadebiutowała dziś na Giełdzie Papierów Wartościowych, odnosząc spektakularny sukces. W zaledwie kwadrans jej akcje sprzedano za ponad 100 mln złotych!

Gimnazjaliści rozpoczęli egzaminy

19 kwietnia 2017

Absolwenci gimnazjum rozpoczęli trzydniowy sprawdzian wiedzy, którą zdobywali przez ostatnie lata. Za nimi część humanistyczna, w kolejnych dniach będą się mierzyć z przedmiotami ścisłymi, przyrodą i językiem obcym. Samego egzaminu nie zdać nie można, za to ilość zdobytych punktów może mieć wpływ na wynik rekrutacji w szkołach ponadgimnazjalnych.

Biegli sprawdzić, czy grób jest pusty - film

16 kwietnia 2017

- Nie ma naszego Pana. Grób jest pusty… Biegnijcie! – krzyczały niewiasty i wtedy ruszyli. Uczestnicy II edycji Biegu do Pustego Grobu w wielkanocny poranek przemierzyli około 3-kilometrową trasę z Góry Zamkowej na Świętą Górę. Pobiec mógł każdy – wierzący, wątpiący, dorośli i dzieci. Tuż przed startem odczytano fragmenty Ewangelii mówiące o biegu apostołów.

Kolejna kara i pół miliona do zwrotu...

14 kwietnia 2017

Szpitalnych kłopotów ciąg dalszy. Po kolejnej kontroli Narodowy Fundusz Zdrowia ponownie ukarał gostyński SPZOZ i nakazał mu zwrócić ponad pół miliona złotych za błędne rozliczenia i udzielanie świadczeń, których nie wykonano. Szpital odwołał się od tej decyzji, lecz niewiele wskórał.

13. Gala Sportów Walki już w sobotę!

11 kwietnia 2017

Dawkę mocnych wrażeń chce ponownie zafundować mieszkańcom Gostynia klub Sporty Walki Gostyń. Już w najbliższą sobotę 15 kwietnia kolejna Gala Sportów Walki. Zobaczymy dwanaście pojedynków w formule K1 i MMA. Ponownie wszystkie walki odbędą się w pełnowymiarowym klatkoringu.

Oni zagrają podczas Dnia Mleka

06 kwietnia 2017

Impreza ta na stałe wpisała się już w kalendarz największych wydarzeń muzycznych Gostynia. Po Margaret i Kasi Stankiewicz z zespołem Varius Manx przyszedł czas na kolejną gwiazdę dużego formatu. Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz muzyki będzie też wiele innych atrakcji.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Torebka damska
Obuwie damskie Reebok
219 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
ECONOMIC, wąż ogrodowy 1/2'' 20m
19,00 PLN
Wypożyczalnia narzędzi ogrodowych-glebogryzarka
80,00;/doba / 20,00;/godzina PLN