Dzisiaj jest 29 Kwietnia 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Aktualności Gostyń

Mammobus stanie na placu targowym

28 kwietnia 2017

Mieszkanki gminy Gostyń w wieku 50-69 lat, które ostatnie profilaktyczne badanie miały przynajmniej dwa lata wcześniej, będą miały okazję się przebadać. Mammobus stanie na targowisku miejskim (ul. Nowe Wrota). Badania będą się odbywać od soboty 13 maja do poniedziałku 15 maja 2017 roku.

Parking przed świetlicą za 145 tys. zł

28 kwietnia 2017

Nowy parking i chodnik wybudowano przy świetlicy wiejskiej w Goli. Na tym jednak nie koniec inwestycji. Jeszcze w tym roku pojawi się nowe oświetlenie przy drogach gminnych, dzięki czemu będzie bezpieczniej.

Wcale tak łatwo nie było...

28 kwietnia 2017

Znajomością przepisów drogowych i ogromną precyzją musieli wykazać się uczniowie, którzy wzięli udział w eliminacjach do Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizację podzielono na dwa etapy - wiedzy praktycznej i teoretycznej. Po raz pierwszy uczniowie mogli też sprawdzić się przy udzielaniu pierwszej pomocy. Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwali policjanci gostyńskiej drogówki i ratownicy WOPR.

Bo strażacy nie tylko gaszą pożary

27 kwietnia 2017

Strażacy nie tylko gaszą pożary, ale też chętnie grają w piłkę nożną. Pięć Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Gostyń rywalizowało w turnieju rozegranym na boisku wielofunkcyjnym w Goli. Zwycięzcy będą reprezentować gminę na szczeblu powiatowym.

Do szpitala przez podwórko

27 kwietnia 2017

Od kilku dni można się tam dostać tylko bocznym wejściem. I tak będzie do końca maja. Utrudnienia mają związek z remontem prowadzonym w szpitalu. Malowany jest hol główny i klatka schodowa. Do tego dochodzi wymiana płytek drzwi wejściowych i wykładzin. 

Okazała się najlepsza

26 kwietnia 2017

Stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej w Wydziale Organizacyjnym w Urzędzie Miejskim w Gostyniu zostało obsadzone. Spośród ponad pięćdziesięciu kandydatów, którzy walczyli o wakat, to właśnie ona wypadła najlepiej. Pracę rozpocznie z początkiem czerwca.

Nie będzie już padać na głowę

25 kwietnia 2017

Oczekujących na autobus komunikacji miejskiej przy ul. Witosa przed nieprzychylną aurą będzie chronić wiata przystankowa. Jednak ze względu na lokalizację różni się ona nieco od innych ustawionych do tej pory, gdyż nie będzie zabudowana. Czy podobne udogodnienia dla pasażerów pojawią się również w innych częściach miasta?

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
UNICRAFT MH 10 TON, podnośnik maszynowy
933,00 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
TRAMPKI JUNIOR
139 PLN 189 PLN
Okulary korekcyjne do pływania
300 PLN
Eva Minge
TERMOGENIKI - SPALACZE TŁUSZCZU