Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności Pod patronatem Gostyn24

Razem możemy więcej!

12 lipca 2017

"Pomagamy i bawimy się jak dzieci" – to misja, która przyświeca niecodziennej, ale i bardzo ważnej inicjatywie, którą zaplanowano na niedzielne popołudnie 16 lipca. Tego dnia przy Zespole Szkół w Piaskach o godz. 15.00 wystartuje I Charytatywny Turniej „Zbijaka-2 ognie” na rzecz Julki Roszak z Gostynia. Organizatorzy zapowiadają, że trzeba i warto do nich dołączyć, bo na uczestników czeka dużo dobrej zabawy.

Pomagamy i bawimy się jak dzieci – to misja, która przyświeca niecodziennej, ale i bardzo ważnej inicjatywie, którą zaplanowano na niedzielne popołudnie 16 lipca. Tego dnia przy Zespole Szkół w Piaskach o godz. 15.00 wystartuje I Charytatywny Turniej „Zbijaka-2 ognie” na rzecz Julki Roszak z Gostynia. Organizatorzy zapowiadają, że trzeba i warto do nich dołączyć, bo na uczestników czeka dużo dobrej zabawy.

Takiego GOSTKONU jeszcze nie było!

19 maja 2017

To będzie wyjątkowo bogata i najbardziej kolorowa edycja GOSTKONU. Tegoroczna edycja festiwalu nie ograniczy się jedynie do murów Hutnika, ale "wyjdzie" na gostyńskie ulice. Na miłośników fantastyki czekają spotkania z pisarzami, gry terenowe, warsztaty plenerowe, na których będzie można stworzyć własny strój cosplay, podyskutować i pobawić się z innymi fanami. Zapowiada się fantastyczna zabawa pełna niespodzianek!

Wkrótce kolejna Gala Sportów Walki

25 października 2016

Solidną dawkę sportowych emocji chce ponownie zafundować mieszkańcom Gostynia klub Sporty Walki Gostyń. Już za dwa tygodnie kolejna Gala Sportów Walki. Zobaczymy czternaście pojedynków w tym mecz bokserski Polska - Norwegia. Po raz pierwszy wszystkie walki odbędą się w pełnowymiarowym klatkoringu.

Przyjdź na festyn i pomóż Oskarowi!

25 sierpnia 2016

Siedmioletni Oskar Zaremba z Daleszyna od ponad półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym. Choroba nie tylko wyniszcza jego organizm, ale też wiąże z ogromnymi kosztami, na które nie zawsze wystarcza pieniędzy. Możemy wszyscy pomóc chłopcu, wystarczy wziąć udział w festynie charytatywnym, który odbędzie się w gostyńskim parku miejskim.

To było niesamowite widowisko - zdjęcia

20 października 2014

Wyjątkowo mocnych wrażeń dostarczyła miłośnikom MMA i boksu Gala Sportów Walki, jaka po raz czwarty odbyła się w Gostyniu. Kibice, którzy po brzegi wypełnili halę, nie żałowali wydanych pieniędzy. Polała się krew, był pot, łzy i efektowne nokauty. Białorusini, którzy zastąpili Niemców, okazali się bardzo trudnymi przeciwnikami.

Potrafią budować napięcie - zdjęcia

18 października 2014

Emocje sięgają zenitu przed sobotnią Galą Sportów Walki. Najpierw swój przyjazd odwołała ekipa z Niemiec. Wczoraj zakontraktowani na ostatnią chwilę Białorusini zjawili się z ponad dwugodzinnym opóźnieniem na oficjalnym ważeniu. Organizatorzy zapewniają jednak, że pomimo tych trudności odbędzie się 10 emocjonujących walk.

Niemcy wymiękli, przyjadą Białorusini

16 października 2014

Trwa nerwowe odliczanie do sobotniej gali GSW4. Napięcie udzieliło się chyba także zawodnikom z Niemiec, bo odwołali swój udział w sobotnim widowisku. Czyżby po przegranym meczu z Polską bali się, że to samo czeka ich w Gostyniu? Organizatorzy nie załamują jednak rąk. Zaprosili zawodników z Białorusi, którzy reprezentują jeszcze lepszy poziom.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
Oprawa damska
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Oprawa damska