Dzisiaj jest 27 Czerwca 2017, Wtorek, imieniny obchodzą:

Aktualności Pod patronatem Gostyn24

Takiego GOSTKONU jeszcze nie było!

19 maja 2017

To będzie wyjątkowo bogata i najbardziej kolorowa edycja GOSTKONU. Tegoroczna edycja festiwalu nie ograniczy się jedynie do murów Hutnika, ale "wyjdzie" na gostyńskie ulice. Na miłośników fantastyki czekają spotkania z pisarzami, gry terenowe, warsztaty plenerowe, na których będzie można stworzyć własny strój cosplay, podyskutować i pobawić się z innymi fanami. Zapowiada się fantastyczna zabawa pełna niespodzianek!

Wkrótce kolejna Gala Sportów Walki

25 października 2016

Solidną dawkę sportowych emocji chce ponownie zafundować mieszkańcom Gostynia klub Sporty Walki Gostyń. Już za dwa tygodnie kolejna Gala Sportów Walki. Zobaczymy czternaście pojedynków w tym mecz bokserski Polska - Norwegia. Po raz pierwszy wszystkie walki odbędą się w pełnowymiarowym klatkoringu.

Przyjdź na festyn i pomóż Oskarowi!

25 sierpnia 2016

Siedmioletni Oskar Zaremba z Daleszyna od ponad półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym. Choroba nie tylko wyniszcza jego organizm, ale też wiąże z ogromnymi kosztami, na które nie zawsze wystarcza pieniędzy. Możemy wszyscy pomóc chłopcu, wystarczy wziąć udział w festynie charytatywnym, który odbędzie się w gostyńskim parku miejskim.

To było niesamowite widowisko - zdjęcia

20 października 2014

Wyjątkowo mocnych wrażeń dostarczyła miłośnikom MMA i boksu Gala Sportów Walki, jaka po raz czwarty odbyła się w Gostyniu. Kibice, którzy po brzegi wypełnili halę, nie żałowali wydanych pieniędzy. Polała się krew, był pot, łzy i efektowne nokauty. Białorusini, którzy zastąpili Niemców, okazali się bardzo trudnymi przeciwnikami.

Potrafią budować napięcie - zdjęcia

18 października 2014

Emocje sięgają zenitu przed sobotnią Galą Sportów Walki. Najpierw swój przyjazd odwołała ekipa z Niemiec. Wczoraj zakontraktowani na ostatnią chwilę Białorusini zjawili się z ponad dwugodzinnym opóźnieniem na oficjalnym ważeniu. Organizatorzy zapewniają jednak, że pomimo tych trudności odbędzie się 10 emocjonujących walk.

Niemcy wymiękli, przyjadą Białorusini

16 października 2014

Trwa nerwowe odliczanie do sobotniej gali GSW4. Napięcie udzieliło się chyba także zawodnikom z Niemiec, bo odwołali swój udział w sobotnim widowisku. Czyżby po przegranym meczu z Polską bali się, że to samo czeka ich w Gostyniu? Organizatorzy nie załamują jednak rąk. Zaprosili zawodników z Białorusi, którzy reprezentują jeszcze lepszy poziom.

Pasjonaci w swoim żywiole - zdjęcia

13 lipca 2014

Rekonstruktorzy biorący udział w siódmej edycji Strefy Militarnej są pewni – to najważniejsza i największa tego typu impreza w kraju. Tłumy widzów przybyłych w tym roku do Podrzecza również spoza powiatu gostyńskiego to natomiast najlepszy dowód na to, że jest ona znakomitą formą promocji naszego regionu. Trzydniowa, żywa lekcja historii po raz kolejny okazała się sukcesem.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

DOLCE & GABBANA
NOWOŚC! PLN
OBUWIE DAMSKIE REEBOK
158 PLN 239 PLN
Kiełbasa senatorska
11,99 PLN
Zestaw startowy do soczewek kontaktowych
od 50 zł PLN
Oprawa damska
Oprawa damska
Wieszak rowerowy
29 PLN 45 PLN