Dzisiaj jest 21 Stycznia 2017, Sobota, imieniny obchodzą:

Aktualności Poniec

Urząd znów kulał najlepiej

19 stycznia 2017

Urzędnicy z Ponieca już po raz drugi najlepsi w zakładowych zmaganiach bowlingowych – tak wygląda kwalifikacja końcowa drugiej edycji Zakładowej Ligi Bowlingowej. W trwającej osiem tygodni rywalizacji rozgrywanej na przełomie roku wzięło udział łącznie ponad dwadzieścia ekip.

OSiR ma mniej etatów

18 stycznia 2017

Zmniejszyła się liczba etatów w ponieckim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Po odejściu z pracy Izabeli Świtalskiej OSiR postanowił nie zatrudniać nikogo nowego na jej stanowisko i nie obsadził etatu. Obowiązki instruktorki rozdzielono między pracowników placówki.

Ferie na bogato

18 stycznia 2017

Pokaz iluzji, turnieje z nagrodami, spektakl teatralny, kursy gotowania, warsztaty muzyczne i plastyczne – te i inne atrakcje zaplanowano dla mieszkańców Ponieca podczas zbliżających się ferii zimowych. Nikt nie powinien się nudzić, a oferta kierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale też całych rodzin.

Nauczyciele boją się o pracę

17 stycznia 2017

Na przyszły tydzień władze Ponieca planują spotkania z dyrektorami placówek oświatowych  z terenu gminy. Chodzi o opracowanie planów zagospodarowania miejsca pracy dla nauczycieli likwidowanych gimnazjów. Na terenie gminy będą to dwie placówki: Żytowiecko i Poniec. Sami nauczyciele boją się zmian, a gmina deklaruje, że zrobi wszystko, by zachowali pracę.

Zuzia już w przedszkolu, jest lepiej

16 stycznia 2017

Czteroletnia Zuzia Nawrocka-Boguszyńska po udanej operacji oczu wróciła dziś do swojej grupy w ponieckim przedszkolu. - Widzi lepiej i samodzielnie się porusza. Zmiana jest ogromna. Wszystkim za to dziękujemy – mówi tata dziewczynki. Zuzię czeka teraz zmiana okularów, a w przyszłości wszczepienie specjalnych soczewek.

Radni zdecydowali - szkoła do likwidacji

16 stycznia 2017

Szkoła Podstawowa w Sarbinowie zostanie zlikwidowana  - taką decyzję jednogłośnie podjęli ponieccy radni. Dzieci będą dowożone do Ponieca na koszt gminy. Zmiany wejdą w życie od września. O losach budynku szkolnego rada ma zdecydować w przyszłości.

Projektują kolejny etap w Dzięczynie

12 stycznia 2017

100 tysięcy złotych kosztować będzie opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi powiatowej w Dzięczynie. Chodzi o kolejny etap inwestycji. Pierwszy ma ruszyć jeszcze w tym roku. Powstanie kilometr nowej drogi od strony Karca wraz ze ścieżką rowerową. 

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Modne lustrzanki unisex
170 PLN
NEW BALLANCE MĘSKIE
299 PLN 349 PLN
AIR MAX JUNIOR
339 PLN 379 PLN
Obuwie męskie NIKOPOL skóra
189 PLN
Torebka damska
Botki damskie BARSKI