Dzisiaj jest 25 Czerwca 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

Aktualności Piaski

Wyciskali z siebie siódme poty

20 czerwca 2017

Niełatwe zadanie mieli strażacy zmagający się w zawodach sportowo-pożarniczych w Piaskach. Rywalizowali w pełnym słońcu. Wylewali z siebie siódme poty, aby jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Nie wszystkie drużny zdołały ukończyć zawody.

Śpiew, modlitwa i radość na rynku - film

16 czerwca 2017

Czy Boga można wielbić jedynie w kościele? Otóż nie. Udowodnili to po raz kolejny organizatorzy koncertu ewangelizacyjnego "USB = Uwielbiajmy Serce Boga", jaki odbył się w Boże Ciało na piaskowskim rynku, przedłużając atmosferę tego święta. Atmosfera panująca przed sceną była niesamowita - uniesione ręce, śpiew, modlitwa i radość.

Urzędnicy skontrolują kosze na śmieci

13 czerwca 2017

Coraz więcej mieszkańców przyzwyczaja się do segregacji odpadów, jednak wciąż są tacy, którzy mimo swojej deklaracji oddają śmieci niesegregowane. Gmina Piaski przypomina, że niedopełnienie tego obowiązku może zakończyć się na podwyżce ceny za odbiór śmieci. 

Eko-zabawa i zbiórka dla Stasia

11 czerwca 2017

"Duch Boży nad wodami" - pod takim hasłem odbyła się tegoroczna dziesiąta edycja EKO-Festynu na Świętej Górze. Jak co roku promowano na nim zdrowy tryb życia. Nie zabrakło koncertów i smacznego jedzenia. Wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna. Wolontariusze Tęczowej Armii zbierali pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny i nowy wózek dla Stasia Szymańskiego z Ponieca.

Niektórzy mieli łzy w oczach

10 czerwca 2017

W oddziale przedszkolnym przy Zespole Szkół w Piaskach, grupa "Żabek" została pasowana na przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami i opiekunami krótki program artystyczny. Wszyscy byli bardzo przejęci tym ważnym wydarzeniem. Niektórzy mieli nawet łzy w oczach

Tych spotkań nie może zabraknąć

07 czerwca 2017

Świętogórskie Spotkania Seniorów mają sporą rzeszę sympatyków. Co roku kilka tysięcy emerytów, rencistów, i niepełnosprawnych z całej Wielkopolski bierze udział w wydarzeniu, którego organizatorem jest Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gostyniu. Jego szef, Andrzej Starosta, otrzymał statuetkę z wyrazami uznania za organizację spotkań.

Zmieniają się nie do poznania. Zostali za to docenieni

06 czerwca 2017

Sołectwo Rębowo po raz kolejny udowodniło, że jest prężnie i aktywnie działającą społecznością. W konkursie skierowanym do wielkopolskich sołectw zajęło zaszczytne III miejsce i otrzymało nagrodę pieniężną ufundowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Na co uwagę zwrócili jurorzy?

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Obuwie męskie Adidas
259 PLN 319 PLN
Frezarka do paznokci/manicure
79 PLN
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Buty dziecięce
139,99 PLN 179,99 PLN
Suplementy diety dla sportowców
OBUWIE ADIDAS MĘSKIE
219 PLN 249 PLN
Organizer do samochodu
25 PLN