Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności Piaski

Najlepsze wspomnienia z dzieciństwa

14 sierpnia 2017

Dorośli postanowili przywrócić do życia gry, które kojarzyły im się z najlepszymi wspomnieniami z dzieciństwa i zaprosili do wspólnej zabawy najmłodszych mieszkańców. Skakanka, skoki przez sznur, podchody - to tylko niektóre z zabaw, które czekały na uczestników. Zabawy było co niemiara.

"Tęcza" na rynku

14 sierpnia 2017

To było bardzo mile spędzone popołudnie. Na piaskowskim rynku bawili się wszyscy - starsi i młodsi. Były rozmowy przy kawie, dobra muzyka i zabawy z animatorami. Podsumowując, każdy, kto skorzystał z zaproszenia, dziś na pewno nie żałuje.

Wzięli sprawy w swoje ręce

11 sierpnia 2017

Mieszkańcy Godurowa w gminie Piaski wspólnie z sołtysem wsi przygotowali teren oraz ułożyli krawężniki przy świetlicy wiejskiej, na którym powstaje boisko. Z funduszu sołeckiego przeznaczono środki na zamontowanie ogrodzenia. Okazało się jednak, że konieczna będzie też przebudowa linii energetycznej napowietrznej na kablową.

Nowa droga i chodnik za ponad 70 tys.

09 sierpnia 2017

Przy cmentarzu w Szelejewie Drugim dzięki porozumieniu dwóch samorządów przebudowano odcinek drogi. Z kolei w Szelejewie Pierwszym mieszkańcy suchą stopą będą mogli przejść po nowym chodniku. Koszt obu inwestycji to ponad 70 tysięcy złotych.

Gmina podjęła walkę o bezpieczne przejścia

08 sierpnia 2017

Piaskowski samorząd zajął się sprawą braku przejść dla pieszych na ul. Warszawskiej w Piaskach, przez którą przebiega krajowa "dwunastka". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, "zebry" pojawią się na dwóch skrzyżowaniach, a mieszkańcy będą mogli czuć się bezpieczniej, przechodząc przez ruchliwą drogę.

Korona awansowała, pojawił się problem

03 sierpnia 2017

Budynek jest w katastrofalnym stanie, dosłownie się sypie. Trudno nawet określić, w którym roku przechodził ostatni gruntowny remont. Może dlatego władze gminy nie chcą go remontować, a bardziej skłaniają się do postawienia nowego. Powód?Miejscowy klub Korona Piaski awansował do IV ligi.

Ruszyła wyborcza machina

02 sierpnia 2017

Ogłoszony został termin wyborów uzupełniających do Rady Gminy w Piaskach. To smutna konieczność. Niespełna miesiąc temu zmarł radny Stefan Śląski. O tym, kto będzie ubiegał się o mandat, dowiemy się najwcześniej w połowie sierpnia.

  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

OBUWIE DAMSKIE ADIDAS
229 PLN 259 PLN
Oprawa damska
Parapety
Oprawa damska
Kominki
NAPÓJ IZOTONICZNY ISO PLUS