Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Aktualności Materiał promocyjny

Znajomi nie dowierzali, że ten proces się powiedzie

10 lipca 2017

Pan Dominik schudł 23 kg z pomocą dietetyka Naturhouse w Gostyniu. Jak ocenia swoją kurację w Naturhouse? Zadaliśmy mu kilka pytań...

Ostatnie spotkanie "Agro z Bankiem"

28 czerwca 2017

W miesiącach maju i czerwcu 2017 roku Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu zorganizował cykl sześciu spotkań z rolnikami pod nazwą "AGRO z Bankiem". Spotkania przeprowadzone zostały na terenie gmin: Pogorzela, Borek Wlkp., Krobia, Piaski, Pępowo i Gostyń. Celem spotkań była integracja środowiska osób prowadzących gospodarstwa rolne oraz pogłębianie wiedzy i informacji dotyczących oferty zarówno Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, jak i firm współpracujących z szeroko rozumianym sektorem agro. 

Rekordowa frekwencja na przedostatnim spotkaniu.

20 czerwca 2017

Rekordowa, bo ponad 150-osobowa grupa osób przybyła na przedostatnie spotkanie „Agro z Bankiem”, którego organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Gostyniu oraz firmy z branży rolniczej. 

Boreckie spotkanie „Agro z Bankiem”

29 maja 2017

Kolejne trzecie spotkanie z cyklu „Agro z Bankiem”, które zorganizował Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, odbyło się w Borku Wlkp. Partnerami akcji były firmy SGB Leasing, Lira, Syngenta oraz Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego i jedna z firm ubezpieczeniowych. Podobnie jak wcześniej zaprezentowano najlepsze oferty skierowane głównie do rolników.

Agro z Bankiem, czyli najlepsze oferty na rynku

23 maja 2017

Drugie z sześciu spotkań pod hasłem „Agro z Bankiem” odbyło się w ubiegłą sobotę w okolicach Karca. Organizatorem cyklu jest Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu wraz z czołowymi firmami działającymi w obszarze rolnictwa. Każda z nich zaprezentowała gościom specjalnie przygotowaną ofertę. Było o ubezpieczeniach rolniczych, leasingu, nowoczesnym żywieniu zwierząt, a także jęczmieniu hybrydowym i wielu innych nowościach, na które warto zwrócić uwagę.

II edycja Fitness Festival – Zapraszamy do wspólnej zabawy z fitnessem!

31 marca 2017

Jesteś miłośnikiem zdrowego stylu życia lub pragniesz cieszyć się zdrowym i pięknym ciałem?  Jeśli tak, zapraszamy Cię na II edycję Fitness Festival – wydarzeniu, dzięki któremu dowiesz się, jakie atrakcje oferuje Gostyń. Impreza odbędzie się w niedzielę 02 kwietnia w godz. 14:00-19:00 w hali sportowej ZSO w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 10

Jesteś miłośnikiem zdrowego stylu życia lub pragniesz cieszyć się zdrowym i pięknym ciałem?  Jeśli tak, zapraszamy Cię na II edycję Fitness Festival – wydarzeniu, dzięki któremu dowiesz się, jakie atrakcje oferuje Gostyń. 
Impreza odbędzie się w niedzielę 02 kwietnia w godz. 14:00-19:00 w hali sportowej ZSO w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 10..

Stałem się bardziej aktywny i mam więcej chęci do życia!

01 marca 2017

Pan Mariusz z okolic Gostynia schudł z Naturhouse w Gostyniu ponad 18 kg w zaledwie 3 miesiące i nadal chudnie. Jak to osiągnął i co sądzi o kuracji odchudzającej w Naturhouse? Zadaliśmy mu kilka pytań…

Pan Mariusz z okolic Gostynia schudł z Naturhouse w Gostyniu ponad 18 kg w zaledwie 3 miesiące i nadal chudnie. 
Jak to osiągnął i co sądzi o kuracji odchudzającej w Naturhouse? Zadaliśmy mu kilka pytań…
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Oprawa damska
Zestaw mebli technorattanowych
399 PLN
OBUWIE NIKE JUNIOR
198 PLN 239 PLN
Oprawa damska
Czapka Full Cap
OBUWIE DAMSKIE NIKE
160 PLN 219 PLN
Organizer do samochodu
25 PLN