Dzisiaj jest 24 Lipca 2017, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

Materiał promocyjny, dodano: 23 maja 2017

Agro z Bankiem, czyli najlepsze oferty na rynku

Drugie z sześciu spotkań pod hasłem „Agro z Bankiem” odbyło się w ubiegłą sobotę w okolicach Karca. Organizatorem cyklu jest Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu wraz z czołowymi firmami działającymi w obszarze rolnictwa. Każda z nich zaprezentowała gościom specjalnie przygotowaną ofertę. Było o ubezpieczeniach rolniczych, leasingu, nowoczesnym żywieniu zwierząt, a także jęczmieniu hybrydowym i wielu innych nowościach, na które warto zwrócić uwagę.

Spotkanie zorganizowano w otoczonym lasami wigwamie, tak by każdy mógł czuć się swobodnie. Po kolei wszystkie firmy prezentowały wybrane produkty. Znany nie tylko w naszym regionie producent pasz - firma LIRA z Krzywinia - pochwalił się ekskluzywną kolekcją czterech pasz przeznaczonych dla najmłodszych prosiąt. - Dziś najważniejszym produktem, który zaprezentowaliśmy przybyłym gościom, jest linia prestarterów z linii Porcus. Jest to ekskluzywna kolekcja czterech pasz przeznaczonych dla najmłodszych prosiąt: od pierwszych dni życia, poprzez okres odsadzenia, aż do osiągnięcia masy ciała ok. 30 kg - mówi Robert Paździoch z firmy „Lira” z Krzywinia. 

- Linia ta charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością i bardzo wysoką strawnością. Jest to efekt optymalnych, sprawdzonych w praktyce poziomów, użytych w paszach składników, w tym m.in. ekstrudowanych zbóż, soi pełnotłustej i lnu, białek pochodzenia mlecznego, najwyższej jakości mączki rybnej. Pasze charakteryzują się bogatym kompleksem biostymującym, niezawodnym zabezpieczeniem przeciw mikotoksynom oraz nowoczesną i atrakcyjną nutą smakowo-zapachową - dodaje przedstawiciel firmy. Więcej na temat tych produktów można przeczytać na stronie: www.porcus.com.pl.

Korzystając z okazji, przedstawiciele producenta pasz poinformowali o swoim najnowszym hicie na przeznaczonym dla wymagających cieląt. Dzięki niemu można maksymalnie zintensyfikować tempo przyrostu masy, zachowując przy tym zdrowe i witalne cielęta. - Kolejnym produktem, który jest naszym hitem, jest „CHRUPKA - pasza dla cieląt”. To wyjątkowa linia mieszanek treściwych przeznaczona dla szczególnie wymagających cieląt. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwoliło uzyskać produkty, dzięki którym możemy maksymalnie zintensyfikować tempo przyrostu, uzyskując przy tym zdrowe i witalne cielęta. Starannie dobrane komponenty z uwzględnieniem dynamicznie zmieniających się potrzeb rosnących zwierząt pozwalają w pełni wykorzystać ich potencjał produkcyjny. Zastosowanie najlepszej jakości surowców w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji czynią z niej unikalną rzecz na rynku produktów dla tej grupy zwierząt - kończy Robert Paździoch z firmy „Lira” z Krzywinia.

Kolejną z firm, która zaprezentowała swoje nowości, była Syngenta, światowy lider w produkcji,  dostarczający rozwiązania dla rolnictwa, w tym środki ochrony roślin. Syngenta to także hodowla materiału kwalifikowanego jęczmienia, pszenicy, pszenżyta, buraka cukrowego, kukurydzy, rzepaku oraz warzyw. - Omówiłem dziś „jęczmień hybrydowy”, który jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek i jesteśmy pionierami na całym świecie, jeśli chodzi o hybrydyzację jęczmienia. Jest to skrzyżowanie dwóch roślin, co w jęczmieniu nie jest normą. Dzięki temu uzyskaliśmy plonowanie o 20% wyższe od odmiany populacyjnej - mówi Łukasz Czaja z firmy Syngenta. 

- Chciałbym zaznaczyć, że Syngenta nie skupia się jedynie na sprzedaży chemii i nasion, ale również na dbaniu o pszczoły. Co roku organizujemy akcję „operator polinator”, która polega na rozdawaniu gospodarstwom mieszanki kwitnącej, aby wspierali nasze pszczoły, ponieważ wiemy, że są to bardzo pożyteczne owady - dodaje doradca techniczny firmy Syngenta na terenie Wielkopolski.

Kolejnym produktem, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród przybyłych osób, był LUMAX, czyli herbicyd do odchwaszczania kukurydzy. - Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami zapraszam 13 czerwca do Szelejewa I od godz: 10:00, gdzie w kooperacji z firmą Danko organizujemy Dni Pola klasy S, na których przedstawiamy swoje technologie, jeśli chodzi o chemię, a także przedstawiamy najnowsze odmiany z naszej hodowli – zachęcał Łukasz Czajka z firmy Syngenta.

Swoją ofertę pod kątem leasingu środków trwałych zaprezentował też pomysłodawca spotkania „Agro z Bankiem” Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, którego klienci mogą liczyć na znaczne uproszczenie procedury przyznawania środków. - Proponujemy leasing środków trwałych, który dostosowuje warunki do specyfiki i profilu naszych klientów, uwzględnia dotychczasową współpracę z bankiem i historię kredytową każdego klienta, ogranicza procedury do niezbędnego minimum - wylicza Eliza Sołtysiak z SGB Leasing. - Dla naszych klientów wystarczająca jest tylko aktualizacja dokumentów będących w posiadaniu Banku. Dopuszczamy też negocjacje i indywidualizujemy ofertę na każdym etapie transakcji. Oferujemy ciekawe rozwiązania i specjalne warunki dla stałych i rzetelnych klientów naszego banku - kończy Regionalny Doradca Leasingowy.

Goście uczestniczący w spotkaniu dowiedzieli się również o nowych możliwościach ubezpieczeń oferowanych dla rolników przez firmę Concordia, a także otrzymali szereg informacji zaprezentowanych przez Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.  

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy i poczęstunek.  Uczestnicy spotkania mogli skosztować pysznych dań z grilla, obejrzeć nowe ciągniki prezentowane przez firmę Toral oraz wziąć udział w losowaniu nagród. 

Kolejne spotkanie „Agro z Bankiem”, na które już dziś zapraszają organizatorzy, odbędzie się już w najbliższą sobotę (27.05) w Borku Wielkopolskim (strzelnica LOK) o godz. 12:00.

 

Materiał promocyjny

Czytaj również

Komentarze (1)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.

Dodane przez Krisu, w dniu 2017-05-23 10:46:35

Karzec w Gminie Poniec???

Dodaj komentarz

dodaj
  • Poleć nas znajomemu:

Złap aktualne okazje

Suplementy diety dla sportowców
ADIDAS DAMSKIE
135 PLN 219 PLN
Oprawy dziecięce
Torebka dasmksa
Okulary słoneczne - polaryzacja i filtr UV
Koszulka Fitness Reebok Damska